Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft оновила серверну частину своїх сервісів для показу реклами Bing у Chrome

Артем Житкевич
Артем Житкевич
16 березня 2024 2 хвилин читання

Microsoft викликала хвилю критики серед користувачів Google Chrome, випустивши оновлення, яке автоматично додає рекламні спливаючі вікна Bing на ПК з Windows 10/11.

Про це повідомляє Windows Latest.

Ці вікна відображаються у браузері та пропонують користувачам змінити пошукову систему за замовчуванням на Bing.

Спливаючі повідомлення, які надходять у Chrome, змушують користувачів вибирати між Bing та Google як основною пошуковою системою. Якщо користувач погоджується, Bing стає за замовчуванням у Chrome, а також додається розширення Bing Search.

Microsoft намагається залучити користувачів до використання Bing, пропонуючи безкоштовний доступ до ChatGPT-4 та інших функцій штучного інтелекту.

Ці спливаючі реклами, які можуть бути сприйняті як шкідливе програмне забезпечення, викликали неспокій серед користувачів. Проте, навіть закривши спливаюче вікно, деякі користувачі помічають, що їх налаштування пошуку у Chrome були автоматично змінені на Bing без їхнього дозволу.

Інцидент також підтверджує, що в оновленнях Windows були додані файли BCILauncher.EXE та BingChatInstaller.EXE, які, ймовірно, використовуються для відображення цих рекламних вікон. 

Представники Microsoft заявили, що це тестова кампанія, і її ціль — надати користувачам більше варіантів вибору. Однак багато користувачів вважають такі дії Microsoft нав'язливими та неетичними.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Зустрічайте Notepad — видання про Microsoft

Олеся Дерзська 16 травня 2024 19:08

Microsoft просить співробітників виїхати з Китаю

Владислав Паливода 16 травня 2024 11:40

AI несеться: чатбот всередині вашого смартфона, українці створили першого ШІ-дипломата у світі та як Китай наздоганяє США в індустрії

Кирило Чеботарьов 7 травня 2024 12:00

Microsoft відкриє в Таїланді новий центр обробки даних

Владислав Паливода 2 травня 2024 20:42

Microsoft інвестував в OpenAI, бо боявся Google

Олеся Дерзська 2 травня 2024 19:45