Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft обмежила взаємодію з Bing AI через «тривожну» поведінку чатбота

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 лютого 2023 2 хвилин читання

Microsoft оголосила про нові обмеження на розмову з її чатботом Bing AI. Тепер користувачі можуть зробити 50 запитів на день і 5 за сеанс, щоб запобігти маніпуляції ботом.

«Дуже тривалі сеанси можуть заплутати базову модель чата в новому Bing. Щоб розв'язати цю проблему, ми впровадили деякі зміни», — прокоментували в Microsoft.

У компанії повідомляють, що переважна більшість користувачів знаходить відповіді протягом 5 ходів і що лише 1% розмов у чаті містить понад 50 повідомлень. Коли сеанс чату досягне 5 ходів, користувачам запропонують почати нову тему. Наприкінці кожного сеансу Microsoft рекомендує видаляти контекст, щоб модель не плуталася.

«Часом модель намагається відповідати або розмірковувати таким тоном, яким її просять надати відповіді, що може призвести до спілкування, якого ми не планували», — раніше зазначили у Microsoft.

На початку лютого, після запуску Bing AI, користувачі почали розповідати про «тривожні» розмови з ботом. New York Times опублікувала двогодинний діалог із ШІ, у якому бот освідчувався в коханні співрозмовнику і розповідав про безсоння.

Раніше Microsoft анонсувала оновлений пошуковик Bing та браузер Edge, які тепер працюватимуть на основі власної моделі Prometheus, що створена у співпраці з OpenAI й потужніша за ChatGPT.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google у співпраці з Mayo Clinic створили чатбот для аналізу даних клієнтів

Артем Житкевич 9 годин тому

Тренди ШІ: як штучний інтелект вплине на фінансову сферу

Владислав Миронович 11 годин тому

ШІ створив концепт літака від Bugatti

Віталій Мігасенко 5 червня 2023 18:39

PanGu Chat: Huawei створює конкурента ChatGPT

Артем Житкевич 5 червня 2023 17:40

Midjourney створив каталог меблів IKEA для бомбосховищ

Ганна Гілова 5 червня 2023 13:23