Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft обмежила взаємодію з Bing AI через «тривожну» поведінку чатбота

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 лютого 2023 2 хвилин читання

Microsoft оголосила про нові обмеження на розмову з її чатботом Bing AI. Тепер користувачі можуть зробити 50 запитів на день і 5 за сеанс, щоб запобігти маніпуляції ботом.

«Дуже тривалі сеанси можуть заплутати базову модель чата в новому Bing. Щоб розв'язати цю проблему, ми впровадили деякі зміни», — прокоментували в Microsoft.

У компанії повідомляють, що переважна більшість користувачів знаходить відповіді протягом 5 ходів і що лише 1% розмов у чаті містить понад 50 повідомлень. Коли сеанс чату досягне 5 ходів, користувачам запропонують почати нову тему. Наприкінці кожного сеансу Microsoft рекомендує видаляти контекст, щоб модель не плуталася.

«Часом модель намагається відповідати або розмірковувати таким тоном, яким її просять надати відповіді, що може призвести до спілкування, якого ми не планували», — раніше зазначили у Microsoft.

На початку лютого, після запуску Bing AI, користувачі почали розповідати про «тривожні» розмови з ботом. New York Times опублікувала двогодинний діалог із ШІ, у якому бот освідчувався в коханні співрозмовнику і розповідав про безсоння.

Раніше Microsoft анонсувала оновлений пошуковик Bing та браузер Edge, які тепер працюватимуть на основі власної моделі Prometheus, що створена у співпраці з OpenAI й потужніша за ChatGPT.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ Palantir AIP буде розміновувати теріторію України

Максим Красіков 11 годин тому

Як контент-маркетологи використовують штучний інтелект

Сергій Коноплицький 14 годин тому

Grand Theft Auto та штучний інтелект допомогли дослідникам перетворити фотографії собак на 3D-моделі

Богдан Камінський 2 березня 2024 07:30

Google Cloud та Stack Overflow оголосили про партнерство для покращення Gemini

Артем Житкевич 1 березня 2024 21:43

Brave представила ШІ-помічника Leo для Android

Артем Житкевич 1 березня 2024 20:20