Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft обіцяє, що оновлена пошукова система Bing буде кращою за ChatGPT

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
8 лютого 2023 2 хвилин читання

Bing наступного покоління від Microsoft використовує набагато потужнішу мовну модель, ніж ChatGPT. У новому Bing буде функція чату та розширена панель пошуку.

У вівторок технологічний гігант оголосив, що співпрацює з OpenAI над покращенням пошукової системи Bing за допомогою технології штучного інтелекту. Оновлений випуск Bing буде використовувати мовну модель наступного покоління, яка, як стверджує компанія, є набагато потужнішою, ніж ChatGPT, повідомляє Engadget.

В основі пошукової системи лежить нова власна технологія, яку Microsoft називає моделлю Prometheus. Серед переваг Prometheus — релевантніші результати пошуку. Microsoft стверджує, що ця модель також зробить використання Bing безпечнішим і дозволить компанії швидше оновлювати результати пошуку.

Новий Bing пропонує функцію чату та розширену панель пошуку, яка дозволяє вводити до тисячі символів. Під час демонстрації маркетинговий директор Юсуф Мехді попросив Bing порівняти найвпливовіших мексиканських художників та їхні найвідоміші картини. Bing відобразив відповідь у новій бічній панелі, яка містить анотації та посилання. 

Функція чату доступна тоді, коли ви хочете використовувати генеративні можливості технології OpenAI. Наприклад, якщо попросити Bing спланувати поїздку на Гаваї, пошукова система надасть відповідь із посиланнями на помешкання, рейси та туристичними місцями на островах.

Новий Bing уже доступний для тестового використання. У Microsoft кажуть, що кожен може відвідати Bing.com, щоб спробувати створити запит і зареєструватися у списку очікування повного доступу. 

Нагадаємо, що напередодні Google представив власного конкурента ChatGPT — штучний інтелект Bard. Компанія планує презентувати ШІ 8 лютого під час Google Presents у Парижі. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-генератори текстів та зображень виявилися екологічнішими за людей

Артем Житкевич 2 години тому

Польща розслідує діяльність OpenAI через ймовірне порушення конфіденційності даних

Богдан Камінський 22 години тому

Британський регулятор може схвалити угоду Microsoft та Activision

Юлія Мирська 22 вересня 2023 14:42

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 22 вересня 2023 10:14

Microsoft представила об’єднаний Copilot — ШІ-помічника для Windows, Microsoft 365 та Edge

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:48