Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft може стати найдорожчою компанією США

Артем Житкевич
Артем Житкевич
5 січня 2024 2 хвилин читання

Корпорація Microsoft стрімко наближається до звання найдорожчої компанії США, повідомляє MarketWatch.

На даний момент ринкова вартість Microsoft складає $2,73 трлн, що на $100 млрд менше, ніж капіталізація Apple, яка становить $2,83 трлн.

Востаннє Apple була меншою за Microsoft за ринковою вартістю 17 листопада 2021 року, а розрив у капіталізації між двома технологічними гігантами не був таким маленьким з 22 листопада того ж року.

У 2023 році акції Microsoft зросли на 57%, тоді як акції Apple подорожчали на 47%. На початку 2024 року акції Microsoft втратили менше в ціні, ніж їхні конкуренти.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Зростання вартості акцій Microsoft відбувається на тлі глобального збільшення корпоративних витрат і розвитку бізнесу хмарних обчислень Azure. Цей напрямок бізнесу також виграв від зростання популярності технологій на основі штучного інтелекту, які Microsoft інтегрувала у свої продукти протягом року.

ШІ-технології допомогли Microsoft перевершити одного з головних конкурентів у цьому сегменті — Google, дочірню компанію Alphabet.

Бізнес Microsoft, пов’язаний зі штучним інтелектом та іншими передовими технологіями, цього року піддасться важливому випробуванню, оскільки зараз важко сказати, чи клієнти будуть продовжувати платити за поліпшення ШІ-алгоритмів для підвищення продуктивності та запуску нових програмних продуктів.

Які проблеми має Apple

Що стосується Apple, то останні квартали бізнес компанії не розвивався швидкими темпами. Компанія зіткнулася з посиленням конкуренції на ринку Китаю та загальним макроекономічним тиском, що впливає на споживчі витрати.

В результаті, прибуток Apple в річному обчисленні знижувався протягом чотирьох кварталів, і аналітики вважають, що в 2024 році компанія може зіткнутися з ще більш жорсткою конкуренцією на ринку смартфонів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google та Jigsaw запустили ініціативу з медіаграмотності

Олеся Дерзська 12 годин тому

CrowdStrike загрожують мільйонні позови через збій комп’ютерів по всьому світу

Кіра Іванова 20 липня 2024 14:40

Що робити, якщо ваш комп’ютер теж постраждав від масового збою Windows, порадили у Держспецзв’язку

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 12:03

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 10:09

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 07:51