Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft може інтегрувати ChatGPT в пошуковик Bing

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 січня 2023 2 хвилин читання

Microsoft планує запустити версію Bing, яка використовує ChatGPT для відповідей на пошукові запити. Компанія сподівається запустити нову функцію до кінця березня, намагаючись зробити Bing більш конкурентоспроможною з Google.

Як повідомляє The Verge, спочатку нова функція буде доступна для бета-тесту вузької групи користувачів. Використовуючи технологію ChatGPT, створену компанією OpenAI, Bing міг би надавати більш людські відповіді на запитання, а не просто посилання на інформацію, вважають у Microsoft.

Попри всі свої навички, ChatGPT все ще має серйозні недоліки, включаючи расові упередження та схильність подавати невірну інформацію як правдивий факт. Навіть генеральний директор OpenAI Сем Альтман попередив, що «помилково покладатися на ChatGPT для чогось важливого прямо зараз». 

«Важливо, як саме Microsoft планує інтегрувати ChatGPT у Bing, і цілком ймовірно, що компанія почне з бета-тестування та обмеженої інтеграції, перш ніж вона буде готова дати доступ до функції всім користувачам Bing», — зазначає The Verge.

Раніше SPEKA повідомляла, що нова хвиля чатботів, як-от ChatGPT, використовує штучний інтелект, який може винайти або навіть замінити традиційну пошукову систему в Інтернеті.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Робітники Google у США влаштували акції протесту проти скорочення

Руслан Сорока 3 лютого 2023 18:56

ChatGPT обігнав TikTok у рейтингу темпів зростання серед сервісів

Руслан Сорока 3 лютого 2023 17:12

Штучний інтелект випускає нескінченний серіал Nothing, Forever

Катерина Колонович 3 лютого 2023 10:25

Безкоштовний Wi-Fi від «Укртелекому», платна версія ChatGPT, зростання українського ринку хмарних сервісів. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 лютого 2023 08:30

Сергій Брін повертається до кодування у Google, щоб створити конкурента для ChatGPT: що відомо

Олександр Тартачний 2 лютого 2023 21:00