Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft може інтегрувати ChatGPT в пошуковик Bing

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 січня 2023 2 хвилин читання

Microsoft планує запустити версію Bing, яка використовує ChatGPT для відповідей на пошукові запити. Компанія сподівається запустити нову функцію до кінця березня, намагаючись зробити Bing більш конкурентоспроможною з Google.

Як повідомляє The Verge, спочатку нова функція буде доступна для бета-тесту вузької групи користувачів. Використовуючи технологію ChatGPT, створену компанією OpenAI, Bing міг би надавати більш людські відповіді на запитання, а не просто посилання на інформацію, вважають у Microsoft.

Попри всі свої навички, ChatGPT все ще має серйозні недоліки, включаючи расові упередження та схильність подавати невірну інформацію як правдивий факт. Навіть генеральний директор OpenAI Сем Альтман попередив, що «помилково покладатися на ChatGPT для чогось важливого прямо зараз». 

«Важливо, як саме Microsoft планує інтегрувати ChatGPT у Bing, і цілком ймовірно, що компанія почне з бета-тестування та обмеженої інтеграції, перш ніж вона буде готова дати доступ до функції всім користувачам Bing», — зазначає The Verge.

Раніше SPEKA повідомляла, що нова хвиля чатботів, як-от ChatGPT, використовує штучний інтелект, який може винайти або навіть замінити традиційну пошукову систему в Інтернеті.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google святкує своє 25-річчя — відео

Юлія Мирська 4 години тому

OpenAI очікує підвищення оцінки компанії до $90 млрд

Юлія Мирська 5 годин тому

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 8 годин тому

Getty Images створює власний генератор зображень із ШІ

Юлія Мирська 8 годин тому

Google прибере базовий HTML-перегляд у Gmail у 2024 році

Артем Житкевич 20 годин тому