Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft, ймовірно, отримає згоду на придбання Activision від регуляторів ЄС

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
3 березня 2023 2 хвилин читання

Євросоюз може таки схвалити багатомільярдну угоду між Microsoft і Activision Blizzard. Раніше регулятори вважали, що така угода зробить Microsoft монополістом на ігровому ринку.

Єврокомісія не вимагатиме від Microsoft продати активи, щоб отримати схвалення на угоду. Про це три незалежні джерела повідомили Reuters. Раніше Велика Британія пропонувала компанії частково купити Activision Blizzard, відмовившись від відомих ігрових серій, як-от Call of Duty або World of Warcraft.

Один зі співрозмовників також розповів, що Microsoft, крім ліцензійних угод з конкурентами, також доведеться запропонувати інші «поведінкові засоби». Це розвіє занепокоєння інших великих компаній. Під такими засобами зазвичай розуміють додаткові гарантії майбутньої поведінки компанії після закриття угоди.

Microsoft озвучила своє рішення щодо придбання Activision Blizzard ще у січні минулого року. Відтоді тривають суперечки та судові позови через побоювання, що такий крок зробить Microsoft монополістом на ігровому ринку.

Нагадаємо, Єврокомісія має ухвалити рішення щодо угоди до 25 квітня.

Раніше SPEKA повідомляла, що Microsoft оголосила про намір придбати розробника та видавця ігор Activision Blizzard Inc. Сума угоди становить майже $68,6 млрд. Вона перевищує поточну капіталізацію Activision Blizzard приблизно на $20 млрд.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому зростають прайси у SaaS і як на це реагувати бізнесу

Cергій Гузенко 5 годин тому

Microsoft оскаржила рішення британського регулятора щодо угоди з Activision Blizzard

Ольга Горбенко 5 годин тому

Єврокомісар обговорить із гендиректором OpenAI регуляцію ШІ в ЄС

Ганна Гілова 13 годин тому

Mortal Kombat 1: яких персонажів ми можемо очікувати в оновленій серії

Ганна Гілова 30 травня 2023 13:52

В Україні активізувалися фішери — звіт Microsoft Cyber Signals

Ганна Гілова 30 травня 2023 10:29