Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Техногіганти домовилися про впровадження кодексу онлайн-безпеки у Новій Зеландії

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
25 липня 2022 2 хвилин читання

Провідні світові технокомпанїі 25 липня домовилися скоротити обсяги шкідливого контенту у Новій Зеландії. До добровільної ініціативи долучилися зокрема Meta, Google, TikTok, Amazon (разом із Twitch) та Twitter. Усі вони, як пише Reuters, підписали кодекс правил, який затверджує еталон безпеки в інтернеті.

Домовленість, яку «велика п'ятірка» підписала разом із регулятором онлайн-безпеки Netsafe та лобістом технологічного сектору NZTech, зобов'язує їх скорочувати шкідливий вміст через створення чітких механізмів подання публічних скарг та щорічного звіту про свої стандарти безпеки.

Компаніям пропонують зосередитися на семи пунктах: сексуальна експлуатація та насильство над дітьми, кібербулінг чи домагання, розпалювання ненависті, підбурювання до насильства, жорстокий графічний зміст, дезінформація та фейки.

Це добровільна програма саморегулювання. Як сподівається генеральний директор Netsafe Брент Кері, до неї приєднається більше компаній. Хоча це добровільний набір правил, а не юридичні норми, він сказав, що це найшвидший спосіб домогтися негайного зниження цифрової шкоди.

Однією з переваг кодексу, у порівнянні з традиційною нормативно-правовою базою, є те, що це буде гнучка угода, яку можна досить легко адаптувати під час перебігу справи.

«Кодекс буде живим документом, до нього можна буде вносити поправки раз на два роки. Ми сподіваємося, що структура управління дозволить йому розвиватися разом із місцевими умовами, дотримуючись основних прав на свободу вираження думок», — говорить Грем Мюллер, генеральний директор NZTech.

Нагадаємо: у Новій Зеландії триває розроблення правової бази для ЗМІ та онлайн-контенту. Громадські консультації мають розпочатися у вересні.

Як повідомлялось, в Японії 7 липня набрали чинності зміни до кримінального кодексу, які передбачають більш суворе покарання, аж до позбавлення волі, за цькування в інтернеті. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta оголосила про скорочення штату та бюджетів Facebook

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 15:42

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 14:34

Ридер з можливістю писати, телевізор з датчиком руху і не тільки. Що показали на осінній презентації Amazon

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 12:15

Amazon представила новий ридер Kindle Scribe з можливістю писати на екрані

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 10:16