Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta запустила Facebook Reels у 150 країнах

Тетяна Новак
Тетяна Новак
23 лютого 2022 2 хвилин читання

Facebook Reels — це формат коротких відео (до 60 секунд), з яким Meta сподівається «відкусити» частину молодої аудиторії у TikTok. У США Reels працює від вересня 2021 року і за результатами четвертого кварталу він став найперспективнішим форматом контенту в Facebook та Instagram. 

Від 22 лютого Meta зробила Reels доступним на iOS та Android у 150 країнах, зокрема в Україні. Ролики можна публікувати у групах, стрічці новин та Stories. Крім того, компанія почала експериментувати з новими моделями монетизації, що дозволять авторам контенту отримувати донати від шанувальників, а також заробляти на рекламі. 

Натепер пілотна програма Reels Overlay Ads діє у Мексиці, Канаді та США. До середини березня її поширять ще на 50 країн.

Спочатку можна буде підключити два види реклами: напівпрозорі банери внизу екрана та стикери — оголошення зі статичними зображеннями. За декілька місяців можна буде вставляти у ролики повноекранну імерсивну рекламу. Під час тестового періоду блогери отримуватимуть 55% рекламних прибутків, Meta — 45%. Надалі розподіл можуть переглянути. 

Meta наголошує, що реклама з'являтиметься не у всіх роликах. Це залежатиме від низки чинників, таких як налаштування таргетингу та потенційна цінність реклами для глядачів. Крім того, блогери матимуть право відключити рекламу у певних відео через кабінет Creator Studio.

Глядачі зможуть підтримувати улюблених авторів через функцію Stars, надсилаючи їм віртуальні зірочки ціною $0,01.

Найближчими місяцями Meta розширить бонусну програму для блогерів, в яку вже інвестували $1 млрд. У компанії кажуть, що завдяки їй найпопулярніші автори вже заробляють до $ 35 тис. на місяць.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta оголосила про скорочення штату та бюджетів Facebook

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 15:42

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 16:20

WhatsApp впроваджує функцію обміну посиланнями на відеодзвінки

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 16:45

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01