Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta запускає сповіщення AMBER в Instagram для пошуку зниклих дітей

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
1 червня 2022 2 хвилин читання

З 1 червня 2022 року в Instagram з'явиться нова функція AMBER Alerts. Вона допоможе людям бачити та ділитись сповіщеннями про зниклих дітей у їхньому районі. Відповідні сповіщення вже допомагають знаходити зниклих дітей на Facebook.

Що таке сповіщення AMBER Alerts 

Сповіщення про зниклих дітей будуть містити фото, опис дитини, місце викрадення та будь-яку іншу доступну інформацію. Користувачі матимуть змогу поділитись сповіщенням з друзями для поширення інформації.

Якщо користувач отримав сповіщення про зниклу дитину, це означає що поблизу ведуться її активні пошуки. 

Щоб знати кому показувати сповіщення, Meta враховує інформацію з профілю користувачів, IP-адресу та геолокацію (якщо вона увімкнена).

Коли та де буде працювати AMBER Alerts

Протягом кількох тижнів сповіщення AMBER в Instagram стануть доступними у 25 країнах: Аргентина, Австралія, Бельгія, Болгарія, Канада, Еквадор, Греція, Гватемала, Ірландія, Ямайка, Корея, Литва, Люксембург, Малайзія, Мальта, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Румунія, Південна Африка, Тайвань, Україна, Великобританія, Об'єднаний Емірати та США.

Як AMBER Alerts допомагає знаходити зниклих дітей

У 2020 році Аманда Діслі та її чоловік допомогли врятувати 11-річну Шарлотту Моччіа зі Спрінгфілда, штат Массачусетс, побачивши повідомлення AMBER Alert на Facebook. А у 2016 році було оголошено AMBER Alert після викрадення чотирирічної дівчинки у Лейкленді, штат Флорида. Кейтлін Браун, технік-анестезіолог у лікарні Baptist East Hospital у Мемфісі, штат Теннессі, була на обідній перерві, коли побачила оповіщення на Facebook, дізналася про зниклу дитину і швидко вжила заходів.

Раніше повідомлялось, що проєкти #stop_sexтинг та «Час поговорити» представили нові навчальні ресурси для батьків та освітян до Міжнародного дня захисту дітей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сім’ї жертв теракту в Ювальде судяться з Activision та Meta

Олеся Дерзська 27 травня 2024 16:29

Як видалити акаунти Меtа

Діана Полуніна 25 травня 2024 10:00

Розумні окуляри від Meta самостійно робитимуть публікації у соціальних мережах

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:31

ШІ не заміна людському мозку

Олеся Дерзська 22 травня 2024 20:58

Meta запускає нову функцію Peek для Instagram, конкуруючи з BeReal та Snapchat

Вікторія Рудзінська 18 травня 2024 13:13