Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
28 вересня 2022 3 хвилин читання

Короткі відео Facebook Reels будуть доступними у більшості країн, зокрема в Україні. Як і у разі Instagram Reels, у Facebook Reels будуть доступні музика, аудіоефекти та багато іншого.

Зараз Reels доступні у більш ніж 150 країнах і є найбільш популярним видом контенту. Протягом найближчих тижнів ця функція буде доступною для всіх українських користувачів застосунку.

Facebook Reels можна переглядати у стрічці новин, групах та у закладці Watch. У разі публікації загальнодоступних (публічних) Reels вони зможуть охопити більшу кількість користувачів, а не тільки актуальних підписників, що дасть змогу творцям контенту розширити свою аудиторію. Користувачі можуть підписуватись на творців контенту відразу під час перегляду відеоролика, ставити лайки і коментувати, а також ділитися своїми улюбленими відео з друзями.

Прислухавшись до голосу місцевої спільноти про те, як важливо для українців мати доступ до нових інструментів для спілкування зі своєю аудиторією та самовираження, у серпні 2022 року Meta запустила Instagram Reels, а також можливість додавати музику в Instagram i Facebook в Україні.

Інструменти Facebook Reels

  • Наклейки: так само, як і в Stories, можна використовувати наклейку "Ваша черга", щоб інша особа могла записати свою відео відповідь на вже існуючу Reels користувача. Відео, яке з'явилося в результаті відповіді на ролик іншої людини, можна буде додати до закладки "Додати своє", щоб інші користувачі могли теж переглянути цей ролик.
  • Аудіо: додавати пісні з музичної бібліотеки Facebook до створених Reels. Також можна використовувати свій власний оригінальний аудіозвук, просто записавши під нього Reels, або використовувати музику з інших публічних Reels вибравши опцію «використовувати аудіо з ролика іншого користувача» при створенні нового відеокліпу.
  • Автоматично створені Reels: Stories на Facebook, якими поділились раніше, тепер автоматично можуть перетворитись на Reels.
  • Ефекти ARможна обрати один із багатьох ефектів у бібліотеці доповненої реальності Facebook (AR), щоб додавати їх до власних відеокліпів. 
  • Таймер і зворотний відлік: можна встановити таймер для запису будь-якого відео без натискання кнопки запису.
  • Швидкість Reels: можна пришвидшувати або сповільнювати відео під час запису.
  • Мультикліп: об'єднати декілька відео в один відеокліп Reels, записавши їх разом або обравши вже готовий з галереї.
  • Ремікс: можна створювати новий відеокліп поруч із раніше опублікованим. Ремікс дозволяє користувачам створювати власний ролик, додаючи до нього весь або частину ролика іншого автора.
  • 60-секундні ReelsReels можуть тривати до 60 секунд.
  • Чернетка: після створення відео, за допомогою опції «Зберегти як чернетку» користувачі можуть зберегти свій відеоролик, щоб закінчити його пізніше.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta загрожує судовий позов за збір фінансових даних з податкових сайтів

Катерина Колонович 3 грудня 2022 15:21

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58

Meta, Twitter та Amazon затягують паски. Які tech-компанії звільнили найбільше співробітників у 2022 році

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 11:04

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 29 листопада 2022 16:30