Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta секретно тестує власний аналог Twitch

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
6 серпня 2022 2 хвилин читання

Як виявилось, TikTok - не єдина платформа, яку Meta хоче скопіювати. Компанія тестує свій новий відеостримінговий сервіс, який отримав назву Super. Ця платформа, як пише TechCrunch, дає змогу інфлюенсерам проводити прямі трансляції, отримувати за це кошті та контактувати з глядачами.

Проєкт Super за функціональну дуже подібний на Twitch. Його розробка стартувала ще у 2020 році, нині сервіс тестують за участі близько сотні осіб. Повідомляється, що учасникам випробувань платформи компанія платила від $200 до $3 тис. за півгодинну сесію.

Представник Meta сказав, що Super — це зовсім окремий продукт, а не частина інших платформ, таких як Facebook або Instagram. За даними видання, Super працює по багаторівневій системі, в якій глядачі платять за доступ до функцій, які включені у стрім. Окрім того, стрімери можуть отримувати від глядачів «чайові». Творець отримує 100% свого заробітку, принаймні зараз

Веб-сайт Super є загальнодоступним і його можна відвідати за адресою http://super.events . У нижньому колонтитулі веб-сайту вказано, що послугу надано «командою NPE з Meta». NPE розшифровується як New Product Experimentation, команда розробників Meta, яка працює над запуском нових програм.

Згідно з Meta, Super в даний час знаходиться на ранній стадії тестування. Поки що неясно, чи буде він представлений публіці і коли.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Біди TikTok, надії Meta, бої навколо ChatGPT. Головні IT-тренди тижня

Єлизавета Гогілашвілі 2 години тому

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 3 лютого 2023 09:38

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович 2 лютого 2023 08:40

Про Цукерберга та його плани на метавсесвіт знімуть документальний фільм

Руслан Сорока 30 січня 2023 17:16

Ракетна атака по Україні 26 січня, плавучі електростанції від Туреччини, великі звільнення у SAP. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 27 січня 2023 08:30