Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta секретно тестує власний аналог Twitch

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
6 серпня 2022 2 хвилин читання

Як виявилось, TikTok - не єдина платформа, яку Meta хоче скопіювати. Компанія тестує свій новий відеостримінговий сервіс, який отримав назву Super. Ця платформа, як пише TechCrunch, дає змогу інфлюенсерам проводити прямі трансляції, отримувати за це кошті та контактувати з глядачами.

Проєкт Super за функціональну дуже подібний на Twitch. Його розробка стартувала ще у 2020 році, нині сервіс тестують за участі близько сотні осіб. Повідомляється, що учасникам випробувань платформи компанія платила від $200 до $3 тис. за півгодинну сесію.

Представник Meta сказав, що Super — це зовсім окремий продукт, а не частина інших платформ, таких як Facebook або Instagram. За даними видання, Super працює по багаторівневій системі, в якій глядачі платять за доступ до функцій, які включені у стрім. Окрім того, стрімери можуть отримувати від глядачів «чайові». Творець отримує 100% свого заробітку, принаймні зараз

Веб-сайт Super є загальнодоступним і його можна відвідати за адресою http://super.events . У нижньому колонтитулі веб-сайту вказано, що послугу надано «командою NPE з Meta». NPE розшифровується як New Product Experimentation, команда розробників Meta, яка працює над запуском нових програм.

Згідно з Meta, Super в даний час знаходиться на ранній стадії тестування. Поки що неясно, чи буде він представлений публіці і коли.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Meta позиваються в США через проблеми з безпекою даних і приватність дітей

Олеся Дерзська 7 годин тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 8 годин тому

Apple конкурує з Meta, Microsoft, Google в пошуку найкращої ШІ-іконки

Олеся Дерзська 17 червня 2024 14:27

WhatsApp анонсує нові ШІ-функції для платежів та чатів для бізнесу

Олеся Дерзська 7 червня 2024 15:44

ЄС може запровадити жорсткі санкції проти Meta за порушення правил конфіденційності

Вікторія Рудзінська 6 червня 2024 09:43