Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta секретно тестує власний аналог Twitch

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
6 серпня 2022 2 хвилин читання

Як виявилось, TikTok - не єдина платформа, яку Meta хоче скопіювати. Компанія тестує свій новий відеостримінговий сервіс, який отримав назву Super. Ця платформа, як пише TechCrunch, дає змогу інфлюенсерам проводити прямі трансляції, отримувати за це кошті та контактувати з глядачами.

Проєкт Super за функціональну дуже подібний на Twitch. Його розробка стартувала ще у 2020 році, нині сервіс тестують за участі близько сотні осіб. Повідомляється, що учасникам випробувань платформи компанія платила від $200 до $3 тис. за півгодинну сесію.

Представник Meta сказав, що Super — це зовсім окремий продукт, а не частина інших платформ, таких як Facebook або Instagram. За даними видання, Super працює по багаторівневій системі, в якій глядачі платять за доступ до функцій, які включені у стрім. Окрім того, стрімери можуть отримувати від глядачів «чайові». Творець отримує 100% свого заробітку, принаймні зараз

Веб-сайт Super є загальнодоступним і його можна відвідати за адресою http://super.events . У нижньому колонтитулі веб-сайту вказано, що послугу надано «командою NPE з Meta». NPE розшифровується як New Product Experimentation, команда розробників Meta, яка працює над запуском нових програм.

Згідно з Meta, Super в даний час знаходиться на ранній стадії тестування. Поки що неясно, чи буде він представлений публіці і коли.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta знищила одну з російських ботоферм, створену «кухарем путіна»

Леся Соловчук 6 серпня 2022 19:02

Instagram Reels стали доступними в Україні: як створити таке відео

Євген Муджирі 3 серпня 2022 07:56

Промодерувати не можна пропустити. Як Meta бореться з російською дезінформацією у соцмережах

Наталія Миронова 2 серпня 2022 14:21

Instagram тимчасово відмовляється від змін, які вже почали впроваджуватися

Валерій Моісєєв 30 липня 2022 20:06

Українська у Firefox, Україна в Instargam та телеком у збитках. Ранкова SPEKA

Роман Судольський 29 липня 2022 08:30