Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta Reality Labs повідомляє про збитки у $3,7 млрд за квартал

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
27 жовтня 2022 3 хвилин читання

Facebook Reality Labs отримав $3,7 млрд збитків у третьому кварталі порівняно з показником у $2,8 млрд у другому кварталі. Окрім того, підрозділ Metaverse очікує на зростання збитків у 2023 році.

Дохід підрозділу Meta у третьому кварталі становив $285 млн, тоді як у другому — $452 млн, повідомляє CoinDesk.

Відповідно до опублікованого у середу звіту про прибутки та збитки Meta Platforms (FB) повідомила про дохід у третьому кварталі лише у $285 млн у своєму підрозділі Facebook Reality Labs (FRL), який містить операції з доповненою та віртуальною реальністю. Це було значно менше, ніж консенсус-оцінки аналітиків у $406 млн, і менше за $452 млн у другому кварталі.

Загалом FRL отримав $3,7 млрд збитків у третьому кварталі порівняно з $2,8 млрд у другому кварталі.

Компанія також заявила у пресрелізі, що операційні збитки FRL у 2023 році «суттєво» зростуть за рік: «Після 2023 року ми сподіваємося збільшити темпи інвестицій Reality Labs, щоб ми могли досягти нашої мети збільшення загального операційного доходу компанії у довгостроковій перспективі».

Під час телефонної конференції компанії у середу генеральний директор Марк Цукерберг залишився оптимістичним щодо метавсесвіту, хоча і визнав занепокоєння щодо напряму Meta. Він додав, що було б «помилкою» не зосередитися на метавсесвіті і що це матиме потужний вплив у майбутньому. Він також позитивно оцінив гарнітуру Meta Quest Pro VR, додавши, що бачить, як згодом дедалі більше працівників зможуть виконувати роботу за допомогою віртуальної та змішаної реальності.

Акції Meta впали більш ніж на 15% під час торгів у середу. Цього року акції впали на понад 60%.

Компанія Meta зіткнулася із закликами інвесторів скоротити витрати на метавсесвіт, оскільки невисокий приріст користувачів і скорочення витрат на рекламу вплинули на результати. Meta повідомила про $10,2 млрд збитків за доходу у розмірі $2,3 млрд для FRL у 2021 році і заявила, що має намір витрачати ще більше на підрозділ протягом наступних кількох років, розглядаючи його рушієм майбутнього зростання.

Нагадаємо, раніше SPEKA повідомляла, що Meta визнала «малоперспективними» низку своїх проєктів і припинила набирати туди людей. Відомо, що до цього переліку потрапили Facebook Dating and Gaming, Messenger Kids, Commerce Manager, а також сервіс Remote Presence, створений під час пандемії на противагу Zoom. Втім у «пріоритетної» команди Reality Labs, що має побудувати для людства омріяний метавсесвіт, теж не все гаразд.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta загрожує судовий позов за збір фінансових даних з податкових сайтів

Катерина Колонович 8 годин тому

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 14 годин тому

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58

Meta, Twitter та Amazon затягують паски. Які tech-компанії звільнили найбільше співробітників у 2022 році

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 11:04

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 29 листопада 2022 16:30