Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta обіцяє націлювати рекламу точніше за допомогою штучного інтелекту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 січня 2023 2 хвилин читання

Результативність реклами у Facebook та Instagram має покращитися: система зменшення відхилень від Meta має зробити так, щоб задана цільова аудиторія збігалася із реальною.  

Meta виконує свою обіцянку зменшити дискримінацію реклами за допомогою технологій. Компанія розгортає систему зменшення відхилень (VRS) у США, яка гарантує, що реальна аудиторія реклами буде якнайбільше збігатися з цільовою аудиторією. Коли рекламу перегляне достатня кількість людей, система машинного навчання порівняє спільні демографічні показники глядачів із тими, яких маркетологи мали намір охопити. Потім система змінить цінність оголошення на аукціоні (тобто ймовірність того, що ви його побачите), щоб показувати його частіше чи рідше певним групам, повідомляє Engadget.

VRS продовжує працювати протягом показу оголошення. Так, Meta знає про потенційні проблеми із конфіденційністю. Система не може побачити вік, стать або етнічну приналежність людини. Технологія диференційної конфіденційності також застосовує «шум», який заважає ШІ вивчати особисту демографічну інформацію.

Антидискримінаційний метод спочатку застосують до оголошень про житло. VRS охопить оголошення про кредити та працевлаштування у країні протягом наступного року.

Meta не єдина, хто намагається обмежити дискримінаційну рекламу. Від 2020 року Google заборонив рекламодавцям розміщувати оголошення про кредити, житло та роботу. Однак технологія, яка використовують для боротьби з цією дискримінацією, відносно нова. Не буде дивним, якщо інші інтернет-сервіси запровадять власні системи, схожі на VRS, якщо штучний інтелект Meta виявиться ефективним.

Раніше SPEKA розповідала, чим відзначився 2022 рік у технологіях машинного навчання та галузі штучного інтелекту. Люди у всьому світі з особливим захопленням генерували арти за текстовими запитами, спілкувалися з розумними чатботами та мали справу зі штучним інтелектом, навіть не підозрюючи про це.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Авторів настільної гри Terraforming Mars розкритикували за використання MidJourney

Богдан Камінський 14 годин тому

ШІ-генератори текстів та зображень виявилися екологічнішими за людей

Артем Житкевич 22 години тому

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot тепер доступний у 170 країнах

Артем Житкевич 22 вересня 2023 23:05

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 22 вересня 2023 21:01

Threads додав швидке перемикання профілів у мобільних застосунках

Богдан Камінський 22 вересня 2023 15:33