Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Розробник бездротових зарядних станцій для електросамокатів Meredot залучив $350 тис. інвестицій

SPEKA Media
8 листопада 2021 2 хвилин читання
Meredot розвиває мобільну інфраструктуру B2B для операторів електросамокатів Meredot розвиває мобільну інфраструктуру B2B для операторів електросамокатів

Компанія-розробник бездротових зарядних станцій для електросамокатів Meredot залучила $350 тис. фінансування. Про це команда стартапу розповіла редакції SPEKA. Стартап отримав кошти у межах посівного раунду від Overkill VC, Ukraine Invest та бізнесмена Олександра Криворучка. Meredot використає кошти на випуск комерційних версій та запуск пілотних проєктів.

Засновник Meredot — чернігівець Роман Бисько. До заснування стартапу він протягом п'яти років обіймав посаду СТО компанії BlackNova (https://blacknova.co/). Натепер Meredot базується у Ризі.

Meredot розвиває мобільну інфраструктуру B2B для операторів електросамокатів. Компанія пропонує електричні заправні станції для бездротового заряджання самокатів.

Система Meredot складається з двох частин:

  • бездротової зарядної станції (панель керування та паркувальний майданчик), яку можна монтувати у громадських місцях або біля офісу клієнта, також ці станції можна підганяти під різні типи самокатів та заряджати до 20 самокатів одночасно;
  • адаптера, який встановлюється безпосередньо на самокат (це робитиме дилер Meredot або локальний сертифікований установник, для власників електросамокатів послуга буде безкоштовною).

У 2019 році компанія виграла грант 50 тис. євро на розвиток інноваційної технології бездротового заряджання MePower, основний компонент бездротової заправної станції. У серпні 2021 року, компанія випустила комерційну версію бездротової зарядної станції. Вона сумісна з Segway, Xiaomi, Bird, Lime та Bolt. Влітку 2021 року стартап уклав партнерську угоду з Power Mobility та Z-move, щоб поширювати свої станції в Ізраїлі та адаптувати їх для Італії. У 2022 році Meredot представить свій продукт на виставці CES 2022 у Європейському павільйоні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск оголосив про старт виробництва електровантажівки Tesla Semi та постачання до 1 грудня

Вадим Добровольський 7 жовтня 2022 15:10

В Україні хочуть побудувати національну мережу на 120 швидкісних електрозарядних станцій

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 21:05

Повністю електричний маломісний літак Alice вперше піднявся у повітря

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 18:51

Легкові електрокари не будуть оподатковуватись пенсійним збором при першій реєстрації

Наталія Миронова 2 липня 2022 23:28

На двох колесах. Українці розкуповують електросамокати через дефіцит бензину

Юлія Даниленко 31 травня 2022 14:21