Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ментори проєкту з IT-освіти віддали всі гроші за викладання на потреби ЗСУ

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 грудня 2022 2 хвилин читання

Навчання на освітніх ініціативах від Masters Academy безкоштовні для всіх охочих або за умови внесення донату на допомогу армії. У такий спосіб наставники зібрали понад 45 тис. грн за два місяці викладання.

Найбільше благодійних коштів вдалося зібрати менторам Databases Course — 15 000 грн. Трохи менше менторам JavaScript Intensive — 14 575 грн. Ментори DevOps Course зібрали 8150 грн, English Speaking Club — 5900 грн і Personal Consultation — 2 300 грн, повідомляє Master of Code Global.

Ментори освітнього проєкту не отримують грошової винагороди за викладання. Натомість благодійні донати від студентів віддають на допомогу нашим воїнам.

Крім того, під час повномасштабної війни Masters Academy відкрила безоплатний доступ до технічних онлайн-курсів: Front-end Advanced, QA Basic, Node.js Basic Intermediate, Devops Basic Intermediate, Soft Skills. Раніше вони були доступні лише студентам проєкту.

Нагадаємо, що у листопаді Monobank виповнилося п'ять років, з цієї нагоди компанія збирала гроші на ЗСУ. Донаторів пригощали пивом за внесок у 1000 грн, а також розіграли набори святкових марок. На зібрані гроші Monobank вирішив придбати для ЗСУ морські дрони.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому зростають прайси у SaaS і як на це реагувати бізнесу

Cергій Гузенко 12 годин тому

Резюме в LinkedIn для IT-спеціаліста. 7 ключових порад щодо заповнення профілю

Юлія Даниленко 13 годин тому

«Майже з першого дня повномасштабної агресії у мене увімкнувся режим суперпродуктивності». Інтерв’ю з CEO Netpeak Group Артемом Бородатюком

Єлизавета Гогілашвілі 15 годин тому

Штучний інтелект допоможе досліджувати даркнет та збирати борги

Юлія Даниленко 21 годину тому

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15