Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чому Олексій Вітченко інвестує в стартапи зі сфери mental health

SPEKA Media
9 грудня 2021 3 хвилин читання

Сьогодні стартап із білоруським корінням Moodmate оголосив, що залучив $200 тис. посівних інвестицій. Лід-інвестором став український фонд Digital Future. Також у Moodmate повірили співзасновник та CEO єдинорога PandaDoc Микита Мікадо і засновник та CEO Appodeal Павло Голубєв.

SPEKA дізналася подробиці угоди і розпитала CEO Digital Future Олексія Вітченка, за що він любить стартапи в сфері mental health.

Що таке Moodmate і куди підуть інвестиції

Moodmate – це тренер з покращення настрою. Він допомагає коригувати деструктивні патерни поведінки та мислення через програвання життєвих ситуацій. 

Стартап запустила в 2020 році команда психологів і програмістів з Білорусі. Натепер сервіс має 50 тис. активних користувачів, в команді — десять співробітників. У Moodmate є додатки для iOS та Android, а також боти у Telegram і Facebook. Наступним етапом стане запуск версії для веб, Instagram, Twitter та корпоративних месенджерів, зокрема Slack. 

Команда планує вкласти інвестиції в експансію на американський ринок, розвиток методу покращення настрою, хайрінг CMO та продакт-менеджера. Зараз сервіс виходить на ринок США і вже запустив англомовну версію.

Чому Digital Future інвестує в mental health і як справи у Calmerry

Для Digital Future та керівника фонду Олексія Вітченка це вже не перший проект у сфері mental health. Нещодавно Вітченко інвестував $5 млн в розвиток власного проєкту онлайн-терапії Calmerry.

У коментарі для SPEKA Вітченко зазначив, що зазвичай Digital Future не інвестує на таких ранніх стадіях, як у випадку з Moodmate. «Але сфера mental health має для нас особливий інтерес – це перспективний ринок, зростання якого зараз прискорилося, – говорить інвестор. – Крім того, у Moodmate цікава концепція і підхід – ми бачимо в цьому потенціал і тому вирішили ризикнути». 

«Moodmate активно розвивається, тестує багато гіпотез, у проєкту класний фаундер і мотивована команда – все те, що має бути в стартапа, націленого на успіх». 

Вітченко також прокоментував стан справ у його власному проєкті Calmerry. За його словами, проєкт росте дуже швидкими темпами, обсяг продажів щомісяця збільшується на 50-100%. Зараз онлайн-платформа нараховує понад 1000 психологів і 500 тис. пацієнтів. 

Вітченко каже, що найближчим часом з'явиться мобільний застосунок Calmerry для пацієнтів та окремий застосунок для психологів. Пацієнт зможе відслідковувати свій емоційний стан і ділитися спостереженнями з терапевтом. 

Коментарі
Інші матеріали

Як змінився ринок праці в ІТ: війна і плани на мирне майбутнє

Юлія Даниленко 26 травня 2022 14:10

MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад»

Наталія Миронова 26 травня 2022 10:48

Удвічі скоротити хмарні витрати, гроші використати на допомогу Україні. Колонка Антона Грішка з Profisea Labs

Юлія Даниленко 25 травня 2022 15:16

Від голої ідеї до стартапу: Y Combinator безкоштовно навчатиме підприємців у Startup School

Ольга Кротовська 24 травня 2022 17:15

Чотирнадцять стартапів представлять Україну на одній із найбільших технологічних подій Європи

Наталія Миронова 23 травня 2022 15:17