Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Бізнесмен з Владивостока хоче судитися з новим власником McDonald's за назву

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
15 червня 2022 2 хвилин читання

Російська мережа громадського харчування «Еда и точка» заявила, що готова через суд домагатися зміни назви колишнього McDonalds. Річ у тім, що нова назва всесвітнього відомої мережі звучить як «Вкусно и точка», а це, на думку конкурента, краде унікальність його бренду.

«Через назву нової мережі „Смачно — і крапка“ наш вихід у будь-який новий регіон сприйматиметься вторинно, як підробка. Не буде унікальності назви бренду. Якщо ми не домовимося про назву, то доведеться звертатися до суду. Поки ми чекаємо, як ситуація розвиватиметься. З нами ще ніхто не зв'язувався з цього приводу», — заявив виданню «Інтерфакс» власник мережі «Еда и точка» Сергій Понкратов.

Поки що компанія Понкратова працює лише у Владивостоці, але має амбітні плани на майбутнє. Бізнесмен додав, що хоче лише змінити назву бренду, грошей або інших додаткових умов вимагати не збирається.

Нагадаємо, 16 травня 2022 року компанія McDonald's розпочала процес продажу свого російського бізнесу. Це 850 ресторанів та 62 тис. співробітників.

Новим власником бізнесу McDonald's на росії став Олександр Говор, який від 2015 року керував 25 ресторанами у Сибіру з франчайзингу.

12 червня на території рф запрацювали колишні ресторани мережі McDonald's під назвою «Вкусно и точка». Цікаво, що новий логотип підозріло нагадує лого португальської компанії корму для тварин Matosmix.

0
Прокоментувати