Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Масштабне звільнення: стартап Chekr скорочує 32% працівників

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
10 квітня 2024 2 хвилин читання

Checkr, 10-річний стартап, який пропонує перевірку репутації співробітників і востаннє оцінювався у $5 млрд у квітні 2022 року, звільнив 382 співробітники.

Про це повідомляє TechCrunch.

У відповідь на економічні умови, які вплинули на наймання у компаніях, ми ухвалили болюче рішення скоротити чисельність нашої команди. Це дозволить нам працювати ефективніше та забезпечити довгострокове здоров’я нашого бізнесу.
 повідомлення компанії

Скорочення робочих місць, яке торкнулося 32% співробітників компанії, відбулося майже через два роки після того, як Checkr оголосив про придбання Inflection, стартапу, що стоїть за GoodHire, платформою перевірки репутації для малого та середнього бізнесу.

За підтримки відомих інвесторів, у тому числі Durable Capital Partners, Fidelity Management & Research, Franklin Templeton, BOND і Coatu Management, Checkr дозволяє компаніям проводити перевірку репутації шляхом перегляду водійських і судових досьє та основного підтвердження особи їхніх потенційних працівників. Стартап пропонує компаніям перевірку онлайн через форму або за допомогою API, яке можна інтегрувати в їхні системи найму чи програмне забезпечення для адаптації, включаючи Workable і Zenefits.

Основними клієнтами Checkr є Uber, Instacart, Netflix, Adecco, Airbnb і Coinbase. У 2022 році його клієнтська база зросла до понад десяти тисяч компаній — від малого та середнього бізнесу до роботодавців зі списку Fortune 500. Спочатку стартап був обмежений Силіконовою долиною, але в 2016 році він розширив свою присутність за межі долини.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Василь Задворний про стартап медичного неострахування lilo та формування нового ринку в Україні

Олександр Тартачний 4 години тому

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 28 травня 2024 15:45

«FutureTech: сьогодні творимо завтра»‎: перша зустріч влади й бізнесу

Олеся Дерзська 23 травня 2024 21:08

Як Google підтримує українські стартапи під час війни

Сергій Коноплицький 22 травня 2024 11:25

Чи можуть ШІ-стартапи послабити вплив NVIDIA на ринку процесорів

Олександр Тартачний 21 травня 2024 10:40