Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
29 листопада 2022 3 хвилин читання

Мільярдер атакував виробника iPhone серією твітів у понеділок, заявивши, що компанія скоротила рекламу в соцмережі та «погрожувала закрити» Twitter в App Store. Зараз Twitter ризикує втратити 1,5 млрд пристроїв по всьому світу.

Ілон Маск розкритикував політику Apple на тлі заяв про те, що компанія «погрожувала закрити» Twitter у своєму магазині. За словами Маска, Apple «не скаже нам, чому насправді» у неї проблеми з Twitter, повідомляє Engadget.

У наступних твітах Маск виступав проти 30-відсоткового «податку» Apple на купівлю у застосунках і стверджував, що власник App Store «цензурував» інших розробників. Він також сказав, що Apple «загалом припинила рекламу в Twitter». До речі, Apple не перший великий рекламодавець, який зробив це за останні тижні.

Це не перший раз, коли Apple стикається з Twitter. У статті, нещодавно опублікованій The New York Times, колишній керівник відділу довіри та безпеки Twitter Йоель Рот сказав, що рецензенти Apple App Store часто позначали небажаний вміст (расизм, зображення оголеного тіла тощо) у Twitter під час перевірки застосунків.

Маск не уточнив, чи Apple стримує нові оновлення сервісу чи погрожує взагалі видалити застосунок зі свого магазину. Однак останнім часом є низка проблем, через які Twitter можуть додатково перевіряти.

Apple має суворі правила, які регулюють вміст, що може з'являтися у програмах її магазину. Втім застосовують їх не завжди. Parler, суперника Twitter за «свободу слова», видалили з App Store на кілька місяців через слабкі правила модерації вмісту (застосунок відновили після впровадження системи модерації на основі ШІ). У 2018 році Tumblr заборонив контент для дорослих після нетривалого видалення з App Store.

Нагадаємо, що нещодавно Маск заявив, що планує «амністувати» раніше заборонені облікові записи. Він зробив це після відновлення акаунта експрезидента Дональда Трампа. Така політика щодо послаблення модерації контенту відлякує рекламодавців, які продовжують йти з Twitter з часу скандального впровадження блакитної галочки верифікації за $8.

Також SPEKA зібрала для читачів усі події, які відбувалися з Twitter протягом місяця після придбання соцмережі Ілоном Маском.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Раян Гослінг як редакція SPEKA. Наші будні у мемах

Євстахія Мельникова 28 січня 2023 21:03

Чарівник оживлення зображень: що робить моушн-дизайнер і чому це важливо для реклами застосунків

Yuliya Nogovitsyna 28 січня 2023 15:30

СЕО Creative States Ілля Кенігштейн про соцмережі, застосунки й перфекціонізм

Ірина Смирнова 28 січня 2023 10:30

Світовий попит на смартфони зазнав найбільшого падіння за всю історію

Руслан Сорока 27 січня 2023 19:41

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39