Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск розпустив Раду довіри та безпеки Twitter напередодні зустрічі, щоб не чути критики

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 грудня 2022 3 хвилин читання

Група була розпущена незабаром після того, як троє членів пішли у відставку та розкритикували дії Маска. За годину члени ради мали зустрітися із керівництвом Twitter.

Twitter розпустив свою Раду з довіри та безпеки електронною поштою менш ніж за годину до зустрічі її членів у Zoom з керівництвом компанії. Повідомляється, що рада мала обговорити останні події та зміни на сайті під керівництвом Ілона Маска. У листі було сказано, що допомога членів більше не потрібна. Її членів, поінформували, що Twitter «переоцінює, як найкраще залучити зовнішню інформацію» і що рада більше не є «найкращою структурою для цього», пише Engadget.

Компанія розпустила групу лише через кілька днів після того, як троє членів звільнилися зі своїх добровільних посад. У листі вони заявили, що добробут користувачів Twitter падає, незважаючи на заяви Маска, і що виконавчій владі не можна дозволяти визначати цифрову безпеку. У відповідь на новину про їхнє звільнення Маск написав у Twitter: «Це злочин, що вони роками відмовлялися вжити заходів щодо експлуатації дітей!» Після цього твіту NPR повідомила, що деякі члени, що залишилися, надіслали лист до Twitter, вимагаючи від компанії припинити спотворювати роль ради, оскільки напади на колишніх і нинішніх радників продовжують посилюватися.

Члени Ради довіри та безпеки не є працівниками, які займаються модерацією сайту, і вони не мають права приймати рішення або переглядати заборонені облікові записи та конкретні твіти. Це група зовнішніх консультантів із експертних організацій та організацій, які займаються боротьбою з жорстоким поводженням, у тому числі Національний центр для зниклих безвісти та експлуатованих дітей, YAKIN (Youth Adult Survivors & Kin in Need), Samaritans і GLAAD, які добровільно витрачають свій час, щоб допомогти Twitter розібратися як боротися з ненавистю та переслідуваннями. Коли Twitter сформував раду в 2016 році, він заявив, що мета групи — зробити сайт менш токсичним місцем, щоб «будь-хто міг висловлюватися безпечно та впевнено».

 «Розпустивши [раду], нас звільнили. Ілон не хоче критики, і він справді не хоче отримати поради, які він, швидше за все, отримав би від консультативної ради з безпеки, яка, ймовірно, скаже йому повторно найняти частину персоналу, якого він позбувся, і відновити деякі правила, які він відмінив, і розвернути компанію в іншому напрямку, звідки він її звертає», — сказав виконавчий директор некомерційної організації ConnectSafely Кремнієвої долини Ларрі Мегід.

Нагадаємо, що у жовтні Маск заявив, що сформує «модераційну раду» з членів із «дуже різними поглядами», перш ніж відновити заборонені облікові записи. Але в інтерв'ю в листопаді він зізнався, що все одно останнє слово в прийнятті рішень залишатиметься за ним. Twitter ще не запровадив раду модераторів, але Маск уже відновив раніше заборонені облікові записи, як-от Дональда Трампа та Ендрю Англіна, неонациста, творця The Daily Stormer.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

X оголошує про значні оновлення спільнот: що зміниться для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 07:06

Славутич завів офіційний акаунт у Mastodon

Олеся Дерзська 6 травня 2024 21:12

Джек Дорсі покинув правління Bluesky

Кіра Іванова 6 травня 2024 13:13