Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск публічно висміяв звільненого співробітника, якому Twitter завинив велику компенсацію

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
8 березня 2023 2 хвилин читання

Ісландський дизайнер Харальдур Торлейфссон після невдалих спроб з'ясувати у Twitter, чи його звільнили, звернувся до Ілона Маска у пості. Той у відповідь почав глузувати.

«Дорогий Ілоне Маску, дев'ять днів тому я раптово втратив доступ до робочих програм, як і 200 інших співробітників, яких скоротили. У відділі кадрів не можуть підтвердити, чи мене також звільнили. Ви не відповідаєте на листи. Можливо, якщо багато людей ретвітнуть мій допис, ви зможете відповісти мені тут?» — написав Торлейфссон.

У відповідь Маск почав питати, яку саме роботу виконував дизайнер, ставити під сумніви його досягнення та постити меми про те, як виправдовуються підлеглі перед керівництвом.

Після цього Харальдур Торлейфссон нарешті отримав офіційного листа від компанії про звільнення. Тоді він став цікавитися, чи виплатять йому компенсацію у повному обсязі. Річ у тім, що Торлейфссон продав власне креативне агентство Ueno Twitter у 2021 році на особливих умовах. Вартість компанії йому повинні виплатити не у вигляді акцій, а як зарплату. Тому під час звільнення Twitter має сплатити йому повну компенсацію. Але Маск перестав відповідати.

Після того як на публічну суперечку звернув увагу один із колишніх менеджерів Twitter, Ілон Маск відповів ще гірше. Він сказав, що дизайнер не працював і виправдовував це інвалідністю.

Проте згодом Ілон Маск повідомив, що зідзвонився із Торлейфссоном, вибачився перед ним та запропонував залишитися у компанії.

Нагадаємо, що раніше Ілон Маск звільнив менеджерку, яка керувала змінами у Twitter Blue. Сама вона постила фотографію, як спить на підлозі офіса у спальному мішку.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Spotify планує скоротити 17% працівників

Юлія Мирська 4 грудня 2023 13:00

Яккаріно закликали піти у відставку з посади CEO X через антисемітський скандал з Маском

Богдан Камінський 20 листопада 2023 12:22

Великі рекламодавці призупинили контракти з X через підтримку Маска антисемітського твіта

Богдан Камінський 18 листопада 2023 12:49

Історія OpenAI: як страх перед штучним інтелектом створив ChatGPT

Олександр Тартачний 17 листопада 2023 23:00

Ринкова вартість соціальної мережі X упала на 55%

Юлія Мирська 31 жовтня 2023 09:51