Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск презентував Twitter 2.0 із шифруванням повідомлень та відеодзвінками

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 листопада 2022 3 хвилин читання

Ілон Маск представив оновлену версію Twitter, у якій будуть зашифровані повідомлення та додає відео- і голосовий чат. За аналогом системи обміну повідомлень Signal, але без обміну телефонними номерами.

Презентація Twitter 2.0 відбулася у штаб-квартирі соціальної мережі у Сан-Франциско в понеділок, 21 листопада. Маск сказав співробітникам, що компанія шифруватиме повідомлення і працюватиме над додаванням зашифрованих відео- та голосових дзвінків між обліковими записами, повідомляє The Verge.

«Ми хочемо, щоб користувачі могли спілкуватися, не турбуючись про свою конфіденційність, [або] не турбуючись про втечу даних у Twitter», — сказав Маск.

Протягом багатьох років Twitter кілька разів запускав, а потім призупиняв створення зашифрованих повідомлень. Але тепер Маск налаштований на розгортання шифрування як головного пріоритету у Twitter 2.0. 

Далі він похвалив Signal, програму для шифрованого чату, яка працює як некомерційна організація. Він сказав, що розмовляв із його творцем Моксі Марлінспайком, який зараз «потенційно готовий допомогти» з шифруванням повідомлень у Twitter.

«За іронією долі, Моксі Марлінспайк працював у Twitter і насправді хотів створити зашифровані DM кілька років тому, [але] йому в цьому відмовили, а потім пішов і створив Signal», — сказав Маск. 

Далі Маск сказав, що «ми також хочемо мати можливість голосового та відеочату у повідомленнях». Він зазначив, що Signal вимагає обміну номерами телефонів, щоб почати спілкування. У той же час Twitter завдяки системі облікових записів може сприяти безпечним дзвінкам без потреби повідомляти комусь свій номер телефону. З 2020 року Signal заявляє, що також працює над тим, щоб відмовитися від використання телефонних номерів, хоча ще не запровадив цю можливість.

Видання пише про те, що хотіли би отримати коментарі від Twitter щодо нових функцій, але це неможливо, бо у компанії більше немає відділу комунікацій.

Нагадаємо, що після того, як Ілон Маск придбав Twitter, у компанії постійно відбуваються зміни. Все розпочалося з того, що звільнили топменеджмент та половину співробітників. Після цього виник скандал навколо підписки Twitter Blue, яку зміг отримати кожен усього за 8 доларів. Цим негайно скористувалися тролі, після чого верифікацію та підписку було призупинено. Сьогодні Маск сказав, що у Twitter працюють над більш надійною системою верифікації: він врешті решт визнав, що соцмережі не можуть існувати без перевірок.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 5 годин тому

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович 2 лютого 2023 08:40

Starlink заважає робити прогноз погоди, кіберполіція заблокувала понад 20 тис. ворожих ресурсів, комерційна діяльність у Twitter. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 лютого 2023 08:30

Twitter вже працює над можливістю створювати платежі на платформі

Руслан Сорока 1 лютого 2023 15:41

Новий застосунок Artifact збирає новини на основі штучного інтелекту

Катерина Колонович 1 лютого 2023 12:07