Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск презентував Twitter 2.0 із шифруванням повідомлень та відеодзвінками

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 листопада 2022 3 хвилин читання

Ілон Маск представив оновлену версію Twitter, у якій будуть зашифровані повідомлення та додає відео- і голосовий чат. За аналогом системи обміну повідомлень Signal, але без обміну телефонними номерами.

Презентація Twitter 2.0 відбулася у штаб-квартирі соціальної мережі у Сан-Франциско в понеділок, 21 листопада. Маск сказав співробітникам, що компанія шифруватиме повідомлення і працюватиме над додаванням зашифрованих відео- та голосових дзвінків між обліковими записами, повідомляє The Verge.

«Ми хочемо, щоб користувачі могли спілкуватися, не турбуючись про свою конфіденційність, [або] не турбуючись про втечу даних у Twitter», — сказав Маск.

Протягом багатьох років Twitter кілька разів запускав, а потім призупиняв створення зашифрованих повідомлень. Але тепер Маск налаштований на розгортання шифрування як головного пріоритету у Twitter 2.0. 

Далі він похвалив Signal, програму для шифрованого чату, яка працює як некомерційна організація. Він сказав, що розмовляв із його творцем Моксі Марлінспайком, який зараз «потенційно готовий допомогти» з шифруванням повідомлень у Twitter.

«За іронією долі, Моксі Марлінспайк працював у Twitter і насправді хотів створити зашифровані DM кілька років тому, [але] йому в цьому відмовили, а потім пішов і створив Signal», — сказав Маск. 

Далі Маск сказав, що «ми також хочемо мати можливість голосового та відеочату у повідомленнях». Він зазначив, що Signal вимагає обміну номерами телефонів, щоб почати спілкування. У той же час Twitter завдяки системі облікових записів може сприяти безпечним дзвінкам без потреби повідомляти комусь свій номер телефону. З 2020 року Signal заявляє, що також працює над тим, щоб відмовитися від використання телефонних номерів, хоча ще не запровадив цю можливість.

Видання пише про те, що хотіли би отримати коментарі від Twitter щодо нових функцій, але це неможливо, бо у компанії більше немає відділу комунікацій.

Нагадаємо, що після того, як Ілон Маск придбав Twitter, у компанії постійно відбуваються зміни. Все розпочалося з того, що звільнили топменеджмент та половину співробітників. Після цього виник скандал навколо підписки Twitter Blue, яку зміг отримати кожен усього за 8 доларів. Цим негайно скористувалися тролі, після чого верифікацію та підписку було призупинено. Сьогодні Маск сказав, що у Twitter працюють над більш надійною системою верифікації: він врешті решт визнав, що соцмережі не можуть існувати без перевірок.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

Ілон Маск прибув до Китаю вперше за три роки

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:43

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 29 травня 2023 14:15

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41