Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск допускає, що купівля Twitter все ж може відбутись, але за однієї умови

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
6 серпня 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск заявив, що готовий завершити купівлю Twitter на початкових умовах, однак якщо соцмережа виконає одну умову. Мільярдер хоче, щоб вона надала свій метод вибірки 100 облікових записів і пояснила, яким чином вона підтвердить їхню справжність. Про це повідомляє Reuters.

"Якщо ж виявиться що їхні документи подані в SEC є неправдивими, то цього не станеться", — наголсив Маск.

З чого усе починалось. Спочатку Маск купив купу акцій Twitter, а також  погодився зайняти місце у раді директорів компанії та пообіцяв не намагатися купити соцмережу. Потім він передумав, знайшов необхідне фінансування, використовуючи частину своїх акцій у Tesla, і зрештою погодився на угоду на $44 млрд на покупку соцмережі. Потім мільярдер знову передумав і спробував вийти з угоди, внаслідок чого Twitter подав до суду на найбагатшу людину у світі, щоб змусити її купити компанію, як він і обіцяв.Маск у боргу не залишився і подав зустрічний позов.

З чим Маск йде до суду проти Twitter. Юридична команда, що представляє інтереси Маска, обвинувачує соцмережу у навмисному приховуванні справжньої кількості ботів та користувачів, яким показуються рекламні оголошення на платформі.

Адвокати мільярдера наполягають, що «неправдиві відомості» Twitter спотворили вартість компанії та змусили Маска у квітні погодитися купити її за завищеною ціною. За їхніми даними, у Twitter виявилось на 65 млн менше «щоденних активних користувачів, що монетизуються», яким можна показувати цифрову рекламу (соцмережа заявляла про 238 млн). У документі також йдеться про те, що  більша частина реклами на платформі демонструється лише невеликій частині бази користувача компанії. 

Команда Маска також звинуватила Twitter у тому, що за останні місяці він вніс надто багато серйозних змін без консультації з бізнесменом, включно з кадровими рішеннями.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск через проблеми з Twitter продав акцій Tesla майже на $7 млрд

Ірина Маринюк 10 серпня 2022 16:38

Українські бренди повеселились у Twitter після вибухів у Новофедорівці: з чого почалося та як це було

Євген Муджирі 10 серпня 2022 11:01

Українські субтитри на YouTube, нові вимоги Маска до Twitter та завод Bayraktar в Україні. Ранкова SРЕКА

Олександр Тартачний 9 серпня 2022 08:21

Ілон Маск поставив умову, за якої повернеться до питання купівлі Twitter

Євген Муджирі 7 серпня 2022 20:33

Як російські ботоферми воюють проти України

Юлія Даниленко 4 серпня 2022 19:16