Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск анонсував платний Twitter з додатковою верифікацією

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
10 грудня 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск повертає Twitter Blue з новими функціями для запобігання видаванню себе за іншу особу. Підписка коштуватиме $11 в App Store та онлайн $7. Про це повідомив Reuters з посиланням на електронний лист до рекламодавців Twitter.

В листі анонсуються деякі нові функції безпеки Twitter Blue і елементи керування для рекламодавців. 

Фізичні особи зможуть купувати сині позначки, а перевірені компанії будуть відрізнятися золотими «галочками», державні – сірими.

Таким чином компанія намагається погасити скандал, коли анонімні акаунти з синьою верифікацією видавали себе за відомих політичних та світських діячів. 

Додатково анонсовані нові засоби контролю, які дозволяють рекламодавцям запобігати появі фірмової реклами «над або під твітами, що містять певні ключові слова», повідомляє Reuters.

Водночас в п'ятницю три члени Ради довіри та безпеки Twitter — Ейрліані Абдул Рахман, Енн Коллієр і Леслі Подеста — подали у відставку. Вони наголосили, що «всупереч заявам Ілона Маска, рівень безпеки та добробуту користувачів Twitter погіршується». Вони нагадали про сплески ненависті, відновлення Маском заборонених облікових записів і скорочення штату модераторів контенту як причини дистанціюватися від платформи.

«Твіттер, яким керує диктат, — це не місце для нас», — підкреслили вони, додавши що Маск не визнав ради, до якої у 2019 році входило понад 40 експертів та організацій, відколи він прийшов на посаду.

У той самий час прибиральники штаб-квартири Twitter у Сан-Франциско скаржаться, що їх звільнили без вихідної допомоги за три тижні до Різдва. А головний офіс Twitter у Сан-Франциско перетворився на спальні для співробітників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tesla знижує ціну FSD до $99 на місяць у США

Вікторія Рудзінська 7 годин тому

Tesla не повідомляла регуляторам про плани щодо роботаксі, яке напередодні анонсував Ілон Маск

Богдан Камінський 12 квітня 2024 17:41

Ілон Маск визнав, що його пости в X шкодять компанії

Богдан Камінський 9 квітня 2024 18:08

Статки Марка Цукерберга перевищили статки Ілона Маска вперше з 2020 року

Богдан Камінський 7 квітня 2024 14:49

Tesla скасувала дешевий автомобіль та зосередилася на роботаксі — Reuters

Богдан Камінський 7 квітня 2024 14:06