Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Малий бізнес переходить у хмару через ракетні обстріли

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 грудня 2022 2 хвилин читання

Відключення світла через російські обстріли української інфраструктури підштовхнули бізнес до переходу в хмару. За листопад у хмару мігрувало на 25% більше українських компаній, ніж у вересні. Що вдвічі більше, ніж після 24 лютого. 

Дані хмарного оператора GigaCloud фіксують три сплески міграції у хмару одразу після масованих обстрілів та наступних відключень електроенергії. У жовтні та листопаді на хмарні технології переходили саме представники малого бізнесу. Це докорінно відрізняється від ситуації, яка склалася на початку війни — тоді у хмару мігрували переважно великі та середні компанії. 

«Зараз ми спостерігаємо ситуацію, коли навіть найбільші скептики серед малого бізнесу переймають досвід великих компаній та переходять у хмару, щоб продовжувати бізнес-процеси та не втрачати прибуток»
Любомир Дорошенко, керівник департаменту SMB продажів GigaCloud

Також у GigaCloud зафіксували збільшення попиту на перенесення в хмару маршрутизаторів — VPN-серверів. У першу чергу мова йде про компанії, які перенесли свою IT-інфраструктуру в закордонну хмару. VPN-сервер дозволяє фахівцям, які знаходяться в Україні, безпечно підключатися до робочих програм та сервісів з будь-якого пристрою, що має підключення до інтернету. 

Найбільше заявок на розміщення даних у хмарі залишають представники дрібного ритейлу, освітніх та медичних закладів, фінансових організацій, юридичних та консалтингових фірм. 

Нагадаємо, що Amazon Web Services виділив $75 млн підтримки Україні для надання послуг з перенесення держреєстрів у хмари. Також з компанією підписали меморандум про співпрацю на 2023 рік.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич 1 червня 2023 14:58

Обсяг ІТ-експорту у квітні: що змінилось

Ганна Гілова 1 червня 2023 10:21

Apple закриває свою хмару My Photo Stream

Ганна Гілова 31 травня 2023 12:49

В Україні активізувалися фішери — звіт Microsoft Cyber Signals

Ганна Гілова 30 травня 2023 10:29

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06