Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майнінг біткоїна сягнув рекордного рівня

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
13 жовтня 2022 2 хвилин читання

Обчислювальна потужність, виділена для майнінгу біткойнів, сягнула рекордної позначки. Дедалі більше компаній використовують енергію та обладнання, які звільнилися після оновлення мережі Ethereum.

Внаслідок цього маржа майнінгу біткоїна ще більше зменшилася. Складність майнінгу, показник обчислювальної потужності біткойн-майнерів для блокчейну, підскочила на 13,6% за два тижні. Це також було найбільше коригування кожні два тижні від травня минулого року.

Технічне оновлення Ethereum, відоме як Merge, замінило мільйон потужних комп'ютерів власниками Ether для перевірки даних транзакцій, зашифрованих мережею, і зменшило свій вуглецевий слід на 99%. Майнерам ефіра доводиться відключати свої установки, оскільки вони більше не отримують символічні винагороди, залишаючи додатковий простір у центрах обробки даних для розміщення машин для майнінгу біткойнів і більше електроенергії для живлення установок.

Додавання нових потужностей знижує дохідність майнінгу, адже видобути нові блоки та отримати винагороду стає складнішим. Що більше можливостей майнінгу, то менше біткоїнів отримає кожен майнер, оскільки мережа надає лише обмежену суму винагороди за токени після успішної обробки певної кількості даних.

Прибуток від видобутку біткоїна також постраждав: далося взнаки падіння вартості криптовалюти та зростання ціни електроенергії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 29 листопада 2022 16:30

Чи буде ще дешевше? Що відбувається з ринком відеокарт

Олександр Тартачний 31 жовтня 2022 16:58

Що відбувається з ціною Ethereum

Юлія Даниленко 26 вересня 2022 20:15

З криптою до супермаркету. В Україні запустили першу криптовалютну платіжну картку

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:37

Ethereum Merge, Україна у топ-3 за використанням криптовалют, Starlink в Антарктиці. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 16 вересня 2022 12:42