Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Львівський IT Кластер зібрав на підтримку бізнесу майже 2 млн доларів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
3 січня 2023 2 хвилин читання

У березні 2022 року Львівський ІТ Кластер започаткував ініціативу Victory Projects. У межах проєкту вдалося зібрати понад 64 млн грн. 

Як повідомила пресслужба Кластера, ініціатива Victory Projects спрямована на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону.

«За цей час спільнота Львівського ІТ Кластера спрямувала на проєкти Перемоги майже 2 000 000 доларів. Ці кошти є важливим внеском ІТ-компаній спільноти в перемогу України та проявом соціальної відповідальності», — зазначила пресслужба Львівського ІТ Кластера

Загалом, компанія підтримала понад десять різних проєктів. Серед них облаштування 7 сховищ у Львові, збір 13 млн гривень для ППО, проєкт Starlink (забезпечення резервним зв'язком), оновлення системи відеоспостереження на Львівщині та інші. 

«З першого дня повномасштабного вторгнення наша спільнота згуртувалась і активно долучилася до підтримки країни та Збройних сил. За десять місяців війни це вилилось в таку вражаючу суму донатів – 64 млн грн. Я вдячний кожній компанії за підтримку Victory Projects», – зазначив СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

Детальніше з повним звітом можна ознайомитись у презентації за посиланням.

Раніше SPEKA повідомляла, що Харківський та Львівський ІТ Кластери пропонують урядовцям внести поправки до постанови Кабміну про бронювання військовозобов'язаних і зарахувати до списків IT-фахівців.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Німеччина купить 66 колісних БТР для України

Максим Красіков 6 годин тому

Застосунок сповіщень про повітряні тривоги на росії б'є рекорди щодо завантажень

Ганна Гілова 8 годин тому

"Армія дронів" провела Суперкубок серед українських FPV-дронів

Артем Житкевич 23 години тому

Nintendo припиняє продажі в eShop в росії

Артем Житкевич 23 години тому

Сприйняття брендів після виходу з ринку рф: соціологія та медіааналітика

Платформа LOOQME 2 червня 2023 16:40