Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ та цифровізація: 6 секретів від CBBO «ЛУН», як завоювати ринок нерухомості

Богдан Сухомлин
Богдан Сухомлин Marketing Team Lead, Cpamatica
9 лютого 2024 4 хвилин читання

Створення успішного стартапу у сфері нерухомості вимагає не лише глибокого розуміння ринку, але й здатності адаптуватися до його змін та використовувати інноваційні технології на свою користь. Компанія ЛУН на чолі з CBBO Денисом Суділковським стала яскравим прикладом такого успіху, завоювавши лідерські позиції на ринку нерухомості і закохавши у себе мільйони українців. Як їм це вдалося? Денис охоче поділився у подкасті «Кляті маркетологи».

Початок у складні часи

Заснування ЛУН у період фінансової кризи демонструє сміливість та стратегічне мислення засновників.

“Вирішили заснувати стартап, якщо не пам'ятаєте, це якраз епоха світової кризи”, — сміється Денис.

Вони використали цей час як можливість для створення інноваційного рішення, що задовольняло на той момент потреби ринку. А саме — пошук оголошень про продаж квартир в єдиному місці.

Інновації та штучний інтелект

Впровадження ШІ і технологічних інновацій дозволило ЛУН стати лідером на ринку, пропонуючи унікальні рішення для аналізу та відбору нерухомості, забезпечуючи високу точність і персоналізацію сервісу.

“Хлопці вирішили, що можна на новітніх технологіях зробити агрегатор, який збирає оголошення з різних сайтів, використовуючи парсери” — поділився Денис.

Сміливі маркетингові стратегії

Маркетинг відіграв ключову роль у розвитку ЛУН, зокрема через використання digital-маркетингу для залучення та утримання клієнтів, а також створення сильного бренду. Одним із найважливіших діджитал каналів ЛУН був і залишається саме SEO.

“Ми сідали на одному кріслі з фаундерами та просто робили маркетинг” — каже Денис в подкасті.

Розширення екосистеми

Розвиток додаткових проєктів і сервісів, які доповнюють основний продукт, створив цілісну екосистему для користувачів, забезпечуючи їм повний спектр послуг у сфері нерухомості. Екосистема вже тепер складається з lun.ua, korter, bird і ще додаткові проєктів.

Виклики та можливості

Компанія рішуче іде на серйозні виклики, зокрема економічні та геополітичні кризи, як можливості стати кращими, дати споживачу ще кращий сервіс і зміцнити свої позиції на ринку.

“Ринок навесні 22-го року впав, адже люди під обстрілами ракет взагалі не  задумувались про те, щоб інвестувати у нерухомість«, — каже Денис.

Однак, навіть такі потрясіння змусили компанію швидко адаптуватись і створити цілу низку соціальних проєктів, які допомагають громадянам під час війни.

Цифровізація процесів

Цифровізація угод та процесів купівлі-продажу спрощує взаємодію між покупцями та продавцями, зменшуючи бюрократичні бар'єри та час на реалізацію угод. ЛУН мріє, що колись користувальницький досвід буде максимально зручний і спрощений. Колись, користувач зможе так само легко купити квартиру, як замовити товар на Розетці.

“Зараз немає жодної проблеми, щоб поставити цифровий підпис, котрий і так тотожний фізичному. Наразі, ми просто чекаємо допоки ринок буде до цього готовий”, — розказав Денис.

Ключ до успіху ЛУН полягає не лише в інноваційному підході до технологій та маркетингу, а й у здатності швидко адаптуватися до змін, активно використовуючи новітні технології та зберігаючи клієнтоорієнтований підхід. Ці шість принципів Дениса Суділковського, представлені у подкасті “Кляті Маркетологи”, слугують не лише фундаментом для успіху ЛУН, але й цінними уроками для будь-якого бізнесу, що прагне досягти лідерства у своїй галузі.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Фінансові установи (нарешті) інтегрують крипту. Яке у цього майбутнє?

Павло Осадчук 19 годин тому

Чи можна довіряти бейбі-монітору та наскільки важлива кібербезпека в інтернеті речей

Bohdan Savchuk 22 години тому

Моніторити медіа, щоб закохувати українців у книжки: як працює відділ комунікацій #книголав

Платформа LOOQME 23 лютого 2024 13:00

Women Go Tech з Литви запрошують українок навчитись IT та інженерії: як долучитись

Артем Житкевич 22 лютого 2024 21:32

Як мігрувати з одного таскменеджера на інший без втрати важливих завдань

Максим Лелюшок 22 лютого 2024 16:30