Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Не забувати про війну. Як українці реагували на телемарафон Embrace Ukraine – аналітика

LOOQME company
LOOQME company Media monitoring and Social listening market leader in Ukraine
1 липня 2022 3 хвилин читання

Уже п'ятий місяць триває повномасштабна російсько-українська війна. Україна продовжує обороняти своїх людей і свою землю та потребує підтримки у цьому. Телемарафони — один із способів зібрати фінансову допомогу та нагадати світу, у якому події в Україні отримують все менше і менше уваги, що війна триває і її інтенсивність не стала меншою.

Команда LOOQME зібрала медіааналітику телемарафону Embrace Ukraine — #StrivingTogether. Ділимося результатами.

Отже, зважаючи на топ-15 джерел за кількістю згадувань телемарафону, він не отримав достатньо уваги від найбільших українських медіа. Більшість ресурсів із топу — це невеликі всеукраїнські чи регіональні медіа.

На кривій за кількістю згадок ми бачимо зростання активності, що починається за день до проведення телемарафону і пік згадок наступного дня після ефіру — 22 червня. Це класична історія інформаційної активності навколо івентів. Аналогічний вигляд мав графік і під час проведення попереднього телемарафону Save Ukraine — #StopWar, який ми тоді також аналізували.

Найближче середовище згадувань — це набір слів, що найчастіше розміщувалися у текстах найближче до слова, яке ми відстежуємо. У контексті марафону ми бачимо, що найбільш активно і близько медіа використовували слово «підтримка», що є досить очевидним, зважаючи на мету заходу. Більшість слів або сенсово дотичні до поняття підтримки, або говорять про активність обговорення надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

Безпосередньо до нагадування про агресію росії стосується лише слово «війна» (із топу використаних слів) та «росія»/”рф" (із менш популярних).

Найбільший резонанс подія викликала у Facebook, а найменший — у Twitter. Це можна пояснити тим, що найбільш цікавим форматом для аудиторії були частини запису телемарафону. Facebook, а особливо YouTube й Instagram — платформи, що створені для відео або які отримали активну політику просування відеоформатів за останні роки. Для Twitter головним залишається текст, тому активно говорити в цій соцмережі про подію у відеоформаті справді складно.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 8 годин

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 6 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 12 годин тому

Бойові втрати російських загарбників на 14 серпня 2022 року

Валерій Моісєєв 14 серпня 2022 09:46

П'ять головних цінностей українського ІТ. Як зібрати команду, з якою можна пройти війну — CEO Precoro Андрій Живолович

Юлія Даниленко 12 серпня 2022 09:53