Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія Loom звільняє 14% працівників через рік після того, як стала єдинорогом

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
2 червня 2022 2 хвилин читання

Корпоративний сервіс обміну відеоповідомленнями для спільної роботи Loom звільнив 34 співробітники, що становить 14% від загальної кількості співробітників. Під скорочення потрапили співробітники, які працюють із продуктами та персоналом. Про це пише TechCrunch.

За словами засновника та гендиректора Loom Джо Томаса, рішення було прийняте для того, щоб компанія могла стабільно рухатись уперед.

«Ми впевнені у майбутньому шляху компанії Loom. Це рішення було прийняте для того, щоб ми могли стабільно рухатися вперед, особливо у світлі економічної невизначеності, що зростає, і продовжувати реалізовувати наше бачення протягом багатьох років», – повідомив він.

Джо Томас додав, що Loom готова надати підтримку скороченим співробітникам. Йдеться про вихідну допомогу та кар'єрну підтримку.

Loom була створена у 2015 році і лише через три роки досягла 1,8 мільйона користувачів у 50 000 компаній. Натепер на сайті Loom 14 мільйонів користувачів із 200 000 компаній, включаючи Netflix, Atlassian, HubSpot та Juniper Networks.

Loom виграв від різкого зростання кількості людей, що працюють вдома чеоез пандемію COVID-19. Продукт був позиціонований як допомога віддаленим працівникам у пошуку кращих способів зв'язку з колегами у віртуальному світі та допомога гібридним робітничим колективам у пошуку легкого способу пропускати деякі зустрічі. 

Це зростання залучило $203 млн венчурного фінансування і зовсім недавно компанія оголосила про проведення серії С під керівництвом Andreessen Horowitz. Цей раунд оцінив компанію в $1,53 млрд, що дозволило їй уперше набути статусу єдинорога. Інвесторами компанії також є Kleiner Perkins, Sequoia, Coatue та General Catalyst.

Пройшло більше року з того часу, як стартап отримав нове фінансування та оцінку, і згідно з сьогоднішніми новинами, Loom приєднується до клубу єдинорогів, яким довелося скоротити штат співробітників після досягнення бажаного рубежу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мінцифри запустило YouTube-проєкт для розвитку технологічних стартапів — відео

Катерина Колонович 27 січня 2023 13:15

Розвиток маркетплейсу: робота з попитом та пропозицією контенту — що має бути першим?

Владислав Миронович 26 січня 2023 13:00

Стартапи, які представлять Україну на виставці MWC 2023: результати відбору

Катерина Колонович 26 січня 2023 12:02

Американська геймдев-студія Mythical Games купила український стартап DMarket

Руслан Сорока 25 січня 2023 17:56

На Prometheus з'явився безплатний курс про створення та розвиток стартапів

Катерина Колонович 25 січня 2023 13:30