Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія Loom звільняє 14% працівників через рік після того, як стала єдинорогом

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
2 червня 2022 2 хвилин читання

Корпоративний сервіс обміну відеоповідомленнями для спільної роботи Loom звільнив 34 співробітники, що становить 14% від загальної кількості співробітників. Під скорочення потрапили співробітники, які працюють із продуктами та персоналом. Про це пише TechCrunch.

За словами засновника та гендиректора Loom Джо Томаса, рішення було прийняте для того, щоб компанія могла стабільно рухатись уперед.

«Ми впевнені у майбутньому шляху компанії Loom. Це рішення було прийняте для того, щоб ми могли стабільно рухатися вперед, особливо у світлі економічної невизначеності, що зростає, і продовжувати реалізовувати наше бачення протягом багатьох років», – повідомив він.

Джо Томас додав, що Loom готова надати підтримку скороченим співробітникам. Йдеться про вихідну допомогу та кар'єрну підтримку.

Loom була створена у 2015 році і лише через три роки досягла 1,8 мільйона користувачів у 50 000 компаній. Натепер на сайті Loom 14 мільйонів користувачів із 200 000 компаній, включаючи Netflix, Atlassian, HubSpot та Juniper Networks.

Loom виграв від різкого зростання кількості людей, що працюють вдома чеоез пандемію COVID-19. Продукт був позиціонований як допомога віддаленим працівникам у пошуку кращих способів зв'язку з колегами у віртуальному світі та допомога гібридним робітничим колективам у пошуку легкого способу пропускати деякі зустрічі. 

Це зростання залучило $203 млн венчурного фінансування і зовсім недавно компанія оголосила про проведення серії С під керівництвом Andreessen Horowitz. Цей раунд оцінив компанію в $1,53 млрд, що дозволило їй уперше набути статусу єдинорога. Інвесторами компанії також є Kleiner Perkins, Sequoia, Coatue та General Catalyst.

Пройшло більше року з того часу, як стартап отримав нове фінансування та оцінку, і згідно з сьогоднішніми новинами, Loom приєднується до клубу єдинорогів, яким довелося скоротити штат співробітників після досягнення бажаного рубежу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні з'явився видавничий стартап від айтішників

Тетяна Троян 17 годин тому

Венчурний фонд SID Venture Partners інвестував у стартапи Liki24.com та datuum.ai

Роман Судольський 27 червня 2022 18:12

У чому секретний соус стартап-студій (та посилення українського підприємництва)?

Антон Верховодов 22 червня 2022 12:13

Відбір до найбільшого змагання «зелених» бізнес-ідей продовжили: як подати заявку

Наталія Миронова 21 червня 2022 13:12

Як живеться айтівцям у Норвегії та Чехії, як справи у стартапів і чому вам варто почати цікавитися філософією стоїцизму

Юлія Даниленко 19 червня 2022 14:54