Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

LinkedIn запустив власну платформу для фрилансерів Service Marketplace

SPEKA Media
29 жовтня 2021 4 хвилин читання

SPEKA виписала головні принципи користування новим інструментом і розпитала керівну партнерку Execus Ukraine Оксану Байло, що означатиме для ринку запуск платформи.

Нова платформа Service Marketplace безкоштовна і доступна користувачам з усього світу. Пріоритетні галузі — програмування, бухгалтерський облік, дизайн та маркетинг.

Як приєднатися. Зайти у свій профіль LinkedIn, знайти назву Service Marketplace у списку «Інші сервіси» та створити профіль.

Як шукати замовників. Обрати свої професійні галузі, написати про досвід і вказати орієнтовні ціни на послуги. Далі доведеться почекати, доки з вами зв'яжеться якась компанія: за правилами платформи кандидати не можуть першими писати потенційним замовникам.

Як шукати виконавців. Переглянути профілі спеціалістів у бажаній категорії, надіслати запит тому, хто зацікавив найбільше, та обговорити деталі завдання у приватних повідомленнях. Після виконання замовлення можна залишити відгук.

Компанія не повідомляє, чи стягуватиме комісію з користувачів. Наприклад, платформа з аналогічним функціоналом Fiverr утримує 20% з кожної транзакції після виконання замовлення. LinkedIn почав тестувати бета-версію сервісу в США у лютому 2021 року. Відтоді до нього приєдналося майже 2 млн людей.

Загальна кількість користувачів LinkedIn — майже 800 млн. Згідно зі свіжим звітом компанії, за минулий рік кількість людей, які знайшли роботу через цю платформу, збільшилася на 160%.

Оксана Байло, керівна партнерка Execus Ukraine (єдиний сертифікований партнер LinkedIn в Україні)

«Поява Service Marketplace — важливий момент історії LinkedIn у складі Microsoft. Упевнена, що поява нових можливостей для фрилансерів у LinkedIn збільшить кількість нових учасників мережі, а отже, попит на інструменти LinkedIn, в тому числі платні.

Звісно, для нас як сертифікованого партнера це позитивна новина. Тепер іще більше людей відчують потребу у грамотно заповненому профілі та професійних навичках користування LinkedIn та його інструментами. Наша мета — розвивати в Україні культуру професійного використання LinkedIn для розвитку власного бренда і бізнесу, а це важливо насамперед для фрилансерів, аніж для найманих співробітників.

Перевага, яку LinkedIn привносить до ринку фрилансерів — це професійна мережа, її алгоритми — з'єднувати шукачів послуг із постачальниками, яких вони можуть знати.

В Україні сьогодні майже 3 млн користувачів LinkedIn. Динаміка появи нових користувачів за останні два роки через пандемію зросла на 50%. Для пошуку роботи та співробітників LinkedIn в Україні використовували завжди набагато активніше, ніж для продажів та розвитку брендів, тож Service Marketplace має стати ще одним інструментом, який створить додаткові можливості як для фрилансерів, так і для бізнесів, що шукають їх для віддаленої роботи чи для проєктів.

Натепер комісія на платформі не стягується, але LinkedIn має намір запровадити її разом із платіжними інструментами та іншими функціями. Топменеджери LinkedIn запевняють, що їм буде чим поділитися найближчими тижнями. Нині на платформі представлено 250 категорій вакансій, але незабаром їхню кількість  збільшать до 500".

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Linkedin українською, курс валют та криптовалют. Ранкова SPEKA

Роман Судольський 22 липня 2022 08:54

Знайшов баг— отримай $15 тисяч: LinkedIn запустила нову програму bug bounty

Ольга Кротовська 28 травня 2022 13:30

Як правильно користуватися LinkedIn для бізнесу та розвитку особистого бренду: колонка Оксани Байло

Юлія Даниленко 11 листопада 2021 11:35