Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Linkedin скорочує робочі місця і закриває застосунок в Китаї

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
9 травня 2023 2 хвилин читання

LinkedIn скорочує 716 робочих місць і почне поступово закривати свій локальний додаток для роботи в Китаї. Генеральний директор LinkedIn Раян Росланкі сказав, що рішення закрити автономний китайський додаток InCareer було прийнято через жорстку конкуренцію.

Звільнені працівники, на яких поширюються пільги США, отримають фінансову допомогу, продовження медичного страхування та допомогу з працевлаштуванням, а працівники за межами США отримають пільги, які відповідають місцевому трудовому законодавству та практиці.

InCareer допомагав китайським робітникам налагодити зв’язки та знайти роботу. Але конкурент Maimai - професійний мережевий сайт у країні з понад 120 млн. користувачів — має більше переваг, зокрема можливість анонімно ділитися публікаціями.

Попри це, LinkedIn буде продовжувати роботу у Китаї, змінюючи свою стратегію на надання допомоги китайським компаніям додаткові можливості наймати та навчати працівників за кордоном. Тож відділи талантів, маркетингу та навчання продовжать свою роботу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tencent видалив гру Dungeon & Fighter з деяких магазинів Android

Олеся Дерзська 5 годин тому

Робота пришвидшується, але замовлень меншає: як ChatGPT та інші нейромережі впливають на ринок фрилансу

Олександр Тартачний 20 червня 2024 09:00

Що розказати про себе, аби отримати роботу: освітній проєкт STEM is FEM провів вебінар із LinkedIn-амбасадоркою Тамарою Міщеріною

Sofiia Tepla 19 червня 2024 09:00

США, Японія та Нідерланди міркують, як зменшити потенціал Китаю у виробництві мікросхем

Владислав Паливода 19 червня 2024 08:12

ШІ-військовий командувач з'явився у Китаї

Владислав Паливода 18 червня 2024 11:12