Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

LinkedIn працює над ШІ тренером для резюме

Артем Житкевич
Артем Житкевич
28 липня 2023 2 хвилин читання

LinkedIn розробляє новий інструмент штучного інтелекту, який спростить автоматичний пошук та подання резюме на вакансії. Інструмент називається LinkedIn Coach та допомагатиме здобувачам у процесі подання заявок.

Про це повідомляє The Verge.

Про це стало відомо завдяки досліднику застосунків Nima Owji, який виявляє функції від різних розробників, які ще не були запущені. Зображення дослідника застосунків, яке було отримано з LinkedIn, пропонує користувачам задавати чатботу такі питання, як “Як працює Coach?” або “Яка культура Microsoft?”. 

Скрін від Nima Owji з LinkedIn Скрін від Nima Owji з LinkedIn

За словами представника LinkedIn Аманди Первіс, компанія “завжди вивчає” нові способи покращення взаємодії з користувачем на платформі. Вона додала, що компанії «невдовзі буде чим поділитися».

Які інструменти ШІ LinkedIn використовує вже?

LinkedIn Coach — це не єдиний інструмент штучного інтелекту, який використовує LinkedIn. Раніше повідомлялося, що LinkedIn почала використовувати GPT-3.5 для складання оголошень та GPT-4 — для формування профілів претендентів. Це дозволяє платформі генерувати текст на основі ключових слів та контексту.

Також у соцмережі з’явилася можливість скласти супровідний лист для HR-менеджера за допомогою ШІ. Функція доступна лише преміум-передплатникам сайту. Користувачам пропонують вибрати один з шаблонів листа та заповнити деякі поля. Потім штучний інтелект створює супровідний лист, який відповідає вимогам роботодавця та підкреслює сильні сторони кандидата.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європа регулює ШІ для світу

Олеся Дерзська 23 хвилини тому

Електромережі не витримують ШІ

Олеся Дерзська 2 години тому

ШІ рятує слонів в Індії

Олеся Дерзська 4 години тому

Інтерв’ю із CEO та CMO сервісу для продажу та обміну вживаного одягу Swapp

Анна Сергієнко 7 годин тому

Microsoft представить нові пристрої та функції із ШІ

Олеся Дерзська 23 години тому