Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

LG та Meta розроблятимуть девайси з розширеною реальністю

Богдан Камінський
Богдан Камінський
1 квітня 2024 2 хвилин читання

Компанії LG Electronics та Meta уклали партнерство для спільної розробки продуктів, контенту, послуг та платформ у сфері розширеної реальності (XR). 

Згідно з пресрелізом, домовленості були досягнуті у ході турне Марка Цукерберга в Азію наприкінці лютого 2024 року. Зокрема очільник Meta зустрівся з вищим керівництвом LG, де під час двогодинної сесії вони обговорювали бізнес-стратегії та міркування щодо розробки пристроїв XR нового покоління. 

Генеральний директор LG Вільям Чо ознайомився з гарнітурою Meta Quest 3 та розумними окулярами Ray-Ban Meta. Він висловив зацікавленість у демонстрації технологій компанії, особливо великих мовних моделях та можливостях інтеграції штучного інтелекту в девайси.

LG бачить потенціал в XR-девайсах

У LG заявили, що вбачають потенціал у поєднанні платформи Meta з власними можливостями у сфері контенту та телевізійних сервісів для створення екосистеми в галузі XR. 

Поєднання різноманітних основних технологічних елементів Meta з передовими можливостями продуктів та якості LG обіцяє істотну синергію в розробці пристроїв XR наступного покоління
LG 

Девайси з розширеною реальністю розглядаються як персональні пристрої майбутнього, здатні подолати обмеження мобільних екранів щодо занурення та інтуїтивності взаємодії. Чо вбачає великі перспективи для таких пристроїв на ринку XR.

Співпраця з Meta узгоджується зі стратегією LG зосередитися на перспективних сферах. Минулого року компанія оголосила стратегію Future Vision 2030, метою якої є перетворення на компанію розумних рішень для дому з безперервним користувацьким досвідом у різних просторах, включаючи віртуальний. 

У рамках цієї стратегії в LG створили спеціалізований підрозділ XR для прискорення розвитку у віртуальному просторі.

Раніше SPEKA писала, що LG представила власну хмарну платформу LG Business Cloud.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

LG показали нові бездротові навушники з чистим графеном

Владислав Паливода 28 травня 2024 07:00

Сім’ї жертв теракту в Ювальде судяться з Activision та Meta

Олеся Дерзська 27 травня 2024 16:29

DevOpsDays Ukraine: Let’s Talk Security відбудеться 4 та 5 червня в Києві

Ольга Топольська 27 травня 2024 14:20

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков 25 травня 2024 15:30

Уряд запровадив 25%-й прибуток для виробників боєприпасів

Максим Красіков 25 травня 2024 14:00