Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Курс для комплексного delivery-управління від Laba

Спекотне промо
Спекотне промо
15 вересня 2023 3 хвилин читання

Визначити проблему, зібрати вимоги та знайти оптимальне рішення — завдання delivery-менеджера, який безпосередньо впливає на результат успішного доставлення продукту.

23 жовтня стартує онлайн-курс Delivery Manager, під час якого ви пройдете комплексний шлях від переговорів із клієнтом до запуску проєкту на прикладі власного курсового кейсу, який доповнить ваше портфоліо.

Laba — міжнародна бізнес-школа онлайн, яка вже вісім років допомагає студентам опановувати нові професії та прокачувати скіли для карʼєрного зростання від junior-рівня до топменеджменту.

Під час навчання ви будете виконувати спеціальні практичні завдання, отримаєте особистий фідбек від викладача та доступ до навчальних матеріалів, який залишиться з вами назавжди.

На курсі ви:

  • навчитесь прораховувати фінансові моделі своєї delivery;
  • дізнаєтесь, як будувати відносини в команді та з клієнтом відповідно до ваших та його очікувань;
  • опануєте інструменти дизайну IT-рішень;
  • підготуєте delivery-план з необхідними артефактами до нього;
  • покроково розберете кожен етап життєвого циклу контракту.

Курс буде корисним для:

Проджект-менеджерів в IT, які хочуть прокачатись у веденні комунікацій із клієнтами та створенні команд із delivery ІТ-продуктів.

Scrum Masters або Project Coordinators, які прагнуть перейти від статус-чеків до комплексного ведення проєктів, аби обійняти нову посаду.

Delivery Managers на старті кар’єри, які хочуть структурувати знання технічної бази та розвинути навички управління на практичних кейсах.

Викладачем буде Андрій Богданов, Delivery Director у Luxoft, який допоможе сформувати комплексний макет проєкту від бачення до KPI з презентацією Engagement Passport.

Андрій має понад 14 років прикладного досвіду в управлінні проєктами, програмами та delivery ІТ-сервісів. За цей час він реалізував масштабні проєкти та програми з бюджетами понад $30 млн, а також отримав досвід створення та керівництва великими IT outsourcing організаціями на 200+ співробітників.

Приєднуйтеся до курсу, аби вже за 7 тижнів додати практичний досвід та сертифікат у своє CV і впевнено розпочати карʼєру delivery-менеджера.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 1 годину тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 5 годин тому

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30

Google таки випустив Gemini — нову модель генеративного штучного інтелекту

Олександр Тартачний 6 грудня 2023 19:24

Трейдинг криптовалют: з чого почати?

Павло Осадчук 6 грудня 2023 16:10