Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США закликають Японію скоротити криптовалютні операції на росії

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
8 липня 2022 2 хвилин читання

США закликали Японію посилити тиск на криптовалютні біржі та майнерів країни, закликаючи їх розірвати зв'язки з росією у спробі ще більше фінансово ізолювати країну від зовнішнього світу. Про це пише FT.

Запит американських дипломатів був адресований декільком із 31 офіційно ліцензованих криптовалютних біржі Японії, які все ще працюють на росії.

Дипломати попросили Токіо зосередитися на припиненні операцій з видобутку криптовалюти в області Іркутська в Сибіру. Цей регіон є сприятливим для майнінгу, оскільки відносно низькі температури вимагають менше часу для охолодження техніки, а також через дешеву гідроелектроенергію.

У відповідь представники Агентства фінансових послуг Японії знову зажадали від японських бірж, за якими вони спостерігають, розірвати всі відносини з росією.

FSA Японії, яке регулює ліцензовані криптовалютні біржі країни, швидко відреагувало на вторгнення росії в Україну. 14 березня 2022 FSA офіційно попросило біржі відстежувати будь-які рахунки чи транзакції, пов'язані з рухом активів будь-якої фізичної чи юридичної особи, яка перебуває під санкціями.

Запит послідував за екстреною зміною японського Закону про іноземну валюту та зовнішню торгівлю, в результаті якого криптовалюти та інші цифрові активи потрапили під його дію та були розширені повноваження уряду щодо припинення їх руху до Японії та з неї.

У повідомленні FSA не містилося прямої вимоги до бірж закрити будь-які операції на росії, але деякі компанії витлумачили його саме так, і кілька бірж припинили роботу в країні того ж місяця.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тестування закінчилось, а меми – ні. Українці почали сумувати за сповіщеннями ДСНС

Ольга Валькевич 18 годин тому

ЄC готує восьмий пакет санкцій проти росії. Що до нього увійде

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 16:31

Пів року війни: в якому стані економіка? Головне з дискусії «CASE Україна»

Олександр Тартачний 23 вересня 2022 10:00

Конгрес доручив Пентагону пришвидшити постачання великих безпілотників Gray Eagle та Reaper для України

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 09:36

В Україні розробили універсальний станок під великокаліберні кулемети для колісної техніки

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 19:52