Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Криптомільярдер Сем Бенкман-Фрід просить випустити його із в’язниці під заставу через поганий Wi-Fi

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
14 вересня 2023 3 хвилин читання

Інтернет у бруклінській в’язниці настільки поганий, що адвокати криптомільярдера Сема Бенкмана-Фріда кажуть, що це має бути підставою для його звільнення під заставу. 

У судовій заяві адвокат Бенкмана-Фріда Марк Коен стверджував, що Wi-Fi у в’язниці працює настільки повільно, що його клієнт не може виконувати жодних заходів щодо свого захисту. Коен перерахував низку проблем, пов’язаних із доступом його клієнта до Інтернету, включаючи затримки транспорту та вищезгаданий повільний Wi-Fi. Адвокат стверджував, що для Фріду майже неможливо підготуватися до суду, який швидко наближається, «з такими обмеженнями».

Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід під арештом Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід під арештом

У чому суть справи засновника FTX та на якому етапі вона зараз 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Сем Бенкман-Фрід є засновником криптобіржі FTX. Його звинувачують у таємному привласненні грошей інвесторів, а також шахрайстві за яким його інвестфонд Alameda фактично мав необмежену кредитну лінію із депозитів клієнтів FTX.

Під час досудового слідства Бенкман-Фрід запросив у прокуратури доступ до свого Google Drive «для питань захисту». Але використав це, щоб передати документи гендиректорки Alameda Research Керолайн Еллісон до New York Times. 

Наприкінці грудня 2022 року вона визнала себе винною за кількома звинуваченнями та прийняли угоди про визнання провини, які передбачають пом’якшення вироку в обмін на співпрацю з владою США.

Після затримання в грудні 2022 року Бенкман-Фрід спершу перебував під домашнім арештом у будинку батьків під заставу в $250 млн, але тиснув на свідків та порушував умови застави, а тому опинився у в’язниці. 

Бруклінський центр ув'язнення Бруклінський центр ув'язнення

Чи випустять Сема Бенкмана-Фріда під заставу 

Захист опального інвестора зробив подібний запит вдруге за тиждень. Перше судове засідання призначене на 2 жовтня, а як стверджують його адвокати, «Бенкмен-Фрід витрачав 80-100 годин на тиждень, переглядаючи об'ємне відкриття», надане урядом, яке включало «мільйони сторінок документів». і терабайти даних».

Очевидно, що команда Сема намагається, якщо не витягти свого клієнта з в’язниці, то принаймні забезпечити йому такі умови, яких немає у інших людей у в’язницях.

Але навряд чи старший окружний суддя США Льюїс Каплан, задовольнить прохання враховуючи, що саме він відправив його у в’язницю за нібито втручання та контакт із свідками.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft відкупиться від звинувачень у дискримінації за відпустку за $14,4 млн

Олеся Дерзська 3 липня 2024 21:05

Колишній співробітник NCS видалив сервери на понад $600 тис.

Олеся Дерзська 14 червня 2024 16:06

Турецького студента заарештували за ШІ-читерство на іспиті

Кіра Іванова 13 червня 2024 11:21

Ілон Маск передумав судитися з OpenAI

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:34

Глобальну армію зомбі-комп’ютерів знищили у США

Владислав Паливода 30 травня 2024 08:31