Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Криптогороскоп на 2024 рік: як буде поводитися Зелений Дракон на ринках криптовалют?

Kateryna Romanenko
Kateryna Romanenko Digital-журналіст
10 січня 2024 18 хвилин читання

Після найдовшого ведмежого ринку та неочікуваних регуляторних змін криптоінвестори та ентузіасти нарешті можуть зітхнути із полегшенням. У 2024 році ми очікуємо кілька позитивних подій у криптовалютній індустрії, зокрема довгоочікуване схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) біткоїна ETF, а також халвінгу BTC.

Узимку кожна людина прагне повірити в магію! Це стосується не лише звичайних людей, а й криптоінвесторів та ентузіастів. Багато з них віддають перевагу використанню карт Таро для передбачення майбутнього ринку, так само як це роблять тайці, а деякі стали відданими послідовниками Марен Альтман, яка розробила власні астрологічні карти. Особисто я залишаюся скептиком, як і багато інших криптоентузіастів. Однак узимку в усіх виникає бажання затишно провести час, загорнутися у ковдру, насолоджуватися гарячим какао, читаючи свій гороскоп.

У рік Дракона, відомого своїми амбіціями та бажанням встановлювати власні правила, криптоспільноти можуть знайти покровителя, який може привести до вирішальної перемоги над SEC. Очікується, що кожен актив у 2024 році зазнає злетів і падінь, що є нормальним явищем на волатильному і непередбачуваному криптовалютному ринку. Без зайвих сумнівів вирушаємо в нашу чарівну подорож, досліджуючи гороскопи для 12 знаків зодіаку на 2024 рік.

Для цього знаку зодіаку 2024 рік обіцяє повну реалізацію їхнього потенціалу. Саме час демонструвати таланти, адже їх нарешті визнають, але рішення слід ухвалювати з розумом, не погоджуючись на менше, та знати собі ціну.

У рік Зеленого Дракона Козоріг продовжить свої духовні пошуки, розпочаті у 2023 році. Виклики минулих років приведуть їх до психології, енергетичних практик і йоги. У липні та серпні рекомендується бути обережними, у цей час зосередьтеся на навчанні, розширенні знань та вдосконаленні навичок.

Зважаючи на цей прогноз, очікується, що квітневий халвінг BTC буде удвічі успішним і бичачий тренд для монети може продовжитися. 

Ціна BTC 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна BTC 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Козерогу рекомендується взяти на озброєння гасло: «Дайте собі можливість на мить відкласти всі справи та насолодитися моментом пампу».

Для Водоліїв 2024 рік може принести період застою. Хоча зірки обіцяють зміцнення сімейних зв’язків і вирішення старих конфліктів, матеріальне благополуччя у рік Дракона залишається під питанням. Зосередьтеся на довгострокових партнерських відносинах, шукайте нове житло, ведіть дружні переговори та зміцнюйте зв’язки з найближчим оточенням. Втім, гаманці не обов’язково стануть товстішими. У липні можливе невелике поліпшення. Можливо, відпустка?

Ціна DASH 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна DASH 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Астрологи рекомендують присвятити час самопізнанню та відпочинку. Якщо фінансові перспективи туманні, зосередьтеся на тому, чим часто нехтують — на своєму здоров’ї. Можуть виникнути юридичні проблеми, тому суворе дотримання законів та уважне читання угод мають вирішальне значення.

Для Dash та її інвесторів цей рік може бути не надто багатим на події. Якщо ви віддаєте перевагу анонімності у криптовалютах і шукаєте азарту, можливо, було б розумно розглянути Monero. У 2024 році він може принести більше азарту, але будьте готові до того, що його ціна постійно зростатиме.

Девіз Водолія на рік: «Переоцінка реальності не повинна забирати всю вашу енергію, не забувайте повертатися у сьогодення і жити цим життям».

Для Риб, як і для будь-якого іншого водного знака, рік Дракона обіцяє яскраві моменти та покращення здоров'я. Але хто сказав, що здоров'я і фінанси не пов’язані? Щоб провести безліч часу у трейдерському кріслі перед монітором, потрібна здорова нервова система та спина.

Ціна MATIC 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна MATIC 08.01.2024. Джерело: Tradingview

З новим автомобілем, можливо, доведеться почекати ще рік, але Риби можуть дозволити собі давно відкладену кавоварку і планувальник. Через потребу переглянути робочі навантаження, особисті зобов'язання та стратегічні плани, кава у великій кількості буде необхідною. Астрологи запевняють, що життєво важливими будуть нова фінансова стратегія та навички відповідального ухвалення рішень. Зростання доходів може початися від жовтня, з єдиною умовою — не брати у цей час нових боргів.

Зірки підказують, що торгівля MATIC із високим кредитним плечем може бути ризикованою. Рибам варто набратися сил у затишному акваріумі, сподіваючись, що наступного року з ікри з'явиться нова золота рибка.

Девіз Риб у рік Зеленого Дракона: «Прислухайтеся до своєї інтуїції та йдіть за серцем».

За прогнозами астрологів, у 2024 році на Овнів чекає успіх і щастя. Однак січень і лютий небезпечні через накопичену у грудні втому від фізичних та інтелектуальних перевантажень. Амбітним і активним представникам цього знака рекомендують узяти паузу в цей час.

Навесні прогнозується прорив, перед Овнами відкриваються чудові можливості для додаткового заробітку. Позитивні аспекти поширюються і на відносини з ком’юніті, очікується підтримка з боку суспільства і партнерів не тільки на словах, але й на ділі. Виклики будуть долатися завдяки правильним людям та можливостям для їхнього подолання. Зірки сприятливі для Овнів, обіцяють успіх і приємні враження. До осені можуть накопичуватися виплати за попередніми зобов’язаннями, тому важлива завчасна підготовка — можливо, допоможе криптовалютний стейкінг на біржі.

Ціна SOL 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна SOL 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Астрологи припускають, що літо —  це час для особистісного зростання. Чи зможе SOL стати офіційною криптовалютою паризької Олімпіади? Це було б фантастично!

Девіз для всіх народжених під знаком Solana у 2024 році: «Мій темперамент допоможе досягти успіху».

Для Тельців 2024 рік буде роком сюрпризів. На початку року можуть виникнути фінансові труднощі, але загалом перша половина року буде успішною для цього знака зодіаку. Той, хто займається бізнесом, може знайти нових клієнтів, запустити прибуткові проєкти або налагодити успішне партнерство. Це стосується і Monero, оскільки вся спільнота очікує на призначення нового керівника проєкту, після того як легендарний Рікардо Спаньї залишив посаду розробника у компанії.

Літо мине для Тельця оптимістично та жваво. Вони покажуть рішучість і відповідальність, встановлять нові впливові зв'язки, які позитивно позначаться на їхніх фінансах, що приведе до помітного успіху. Конкуренти лишаться далеко позаду і заздритимуть успіхам.

Ціна XMR 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна XMR 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Однак восени і взимку рекомендується бути обережними. У цей час краще утриматися від амбітних планів і не піддаватися спокусам, особливо у бізнесі та кар’єрі, щоб уникнути ризику опинитися на узбіччі життєвого успіху.

Девіз Тельців на майбутній рік: «Усі ваші зусилля не будуть марними й дадуть свої плоди. На все свій час».

Рік Зеленого Дерев'яного Дракона для Близнюків буде непередбачуваним і драйвовим. Успіх у бізнесі та кар'єрі потребуватиме наполегливої праці та зусиль. Астрологи не рекомендують ухвалювати різких рішень, наприклад, звільнятися з роботи, оскільки інша можливість може виявитися гіршою. Якщо ви плануєте нову справу, бажано розпочати її ближче до осені, інакше інвестиції можуть виявитися марними.

Ціна ALGO 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна ALGO 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Девіз Близнюків у рік Зеленого Дракона: «Краще мати синицю в руці, ніж журавля в небі, чи не так?».

Для всіх Раків 2024 рік — час відповідального вибору. Перший квартал потребує особливої уваги, оскільки багато що залежить від здатності представників знака зберігати самовладання, ухвалювати виважені рішення і зберігати емоційну рівновагу під тиском начальства, сім’ї та друзів.

Хоча астрологи не пояснюють, чому бідолашні Раки стикаються з моральним тиском, вони застерігають від торгівлі криптовалютою за кермом через підвищений ризик аварій. Такий стан може тривати до другої половини року, коли, як обіцяють зірки, ситуація полегшиться. Та однаково варто бути обережними, бо фінансові питання потребують уважного ставлення.

Ціна USDT 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна USDT 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Тиск регуляторів на Tether може тривати, тому Паоло Ардоїно та його команда можуть відповісти подвійними зусиллями, вживаючи таких заходів, як блокування небажаних гаманців, заморожування активів, застосовуючи AML-перевірки та дотримання  правил, встановлених владою.

Однак, якщо ви не займаєтеся незаконною діяльністю, немає причин для занепокоєння. Раки і у воді не тонуть, і на суші виживають, бо стабільні — запорука успіху.

Девіз Рака на 2024 рік: «Щоб не сталося, тримай хвіст бубликом».

Для Лева 2024 рік буде неспокійним, але загалом успішним, щоправда взимку виникнуть фінансові проблеми, що потребуватимуть постійного ухвалення рішень та вибору. Необхідна обережність у всіх питаннях, пов’язаних із інвестиціями.

У 2024 році з'являться можливості для зміцнення відносин у ком'юніті та виникнуть перспективи укладання вигідних партнерств із надійними компаніями. Тож для Ethereum це ідеальний період, щоб започаткувати нові колаборації та спільні проєкти.

З квітня по липень — сприятливий період для крипто-Левів, під час якого можуть з'явитися цікаві ідеї, здатні принести довгостроковий прибуток.

Ціна ETH 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна ETH 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Осінь і зима 2024 року можуть принести криптовалюті Ethereum виклики, як-от спроби злому й різноманітні фейли з боку розробників. Досягнення мети у 10 000 TPS є ймовірним, але десятикратне зниження вартості газу, про яке заявляв Бутерін, здається малоймовірним.

Девіз для Ethereum у рік Дракона: «У ситуації, в якій важко розібратися, удавайте, що все йде за планом».

Рік Дракона підготував багато подій для Дів. Представники цього знака матимуть шанс проявити свої найкращі якості, які гідно оцінять. Цей період дає можливість підвищити професійну кваліфікацію та набути нових компетенцій. Однак Діви можуть зіткнутися з плітками, наклепами і навіть судовими позовами.

Але присутня й ложка меду у бочці з дьогтем: цього року можливий успіх у співпраці з іноземними компаніями, а також вигідні можливості в імпорті та експорті (депозитування та зняття коштів належать до цих категорій). Ясність у перспективах може настати не раніше літа, а до осені фінансова ситуація стабілізується, приносячи відчутну вигоду від налагоджених зв’язків.

Якщо цей прогноз справдиться, юридичні баталії Ripple з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) триватимуть, а це означає, що Бреду Гарлінгхаусу занадто рано спочивати на лаврах. Принаймні до періоду літніх відпусток чиновників Комісії. Астрологи радять Дівам розставити пріоритети до жовтня.

Ціна XRP 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна XRP 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Девіз Діви на 2024 рік: «Якщо ви прагнете піднятися на вершину, ви можете сп’яніти від запаморочливого успіху».

Для крипто-Терезів цей рік — час упевненості та бажання завжди бути в центрі уваги. Здається, що навіть коли Терези закопають свої монети під деревом у країні дурнів, це принесе значний прибуток. Рік Дракона відкриває сприятливі перспективи для фінансових операцій, довгострокових проєктів та ділових зв'язків. Успішними будуть пошуки спонсорів і партнерів для стартапів Терезів, оскільки люди будуть готові інвестувати у їхні ідеї. Однак, згідно з попередженням астрологів, влітку варто бути обережними з витратами, хоча загалом рік обіцяє успіх фінансовим підприємствам.

Cardano (ADA), хоч і брала участь у грудневому забігу биків, але не була помічена серед найшвидших і найсміливіших. Її засновник Чарльз Хоскінсон не тільки вступив у конфлікт з криптоспільнотою у Твіттері, а й почав зазіхати на права користувачів свого блокчейну. Фортуна прихильна до Терезів, але тільки тоді, коли вони у гарному настрої, а в інший час — до побачення.

Ціна ADA 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна ADA 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Тому уважно стежте за ADA і пам'ятайте, що девіз цього знака у рік Дракона такий: «Терези не втратять можливості для оновлень у будь-якій сфері».

Для Скорпіонів 2024 рік буде роком зусиль. Криптовалюта ще дуже молода, їй належить пройти через багато випробувань, інвестори бачать її потенціал. Завдяки лістингу на різних платформах, зокрема на популярних біржах Binance, WhiteBIT та OKX), Celestia (TIA) отримала визнання криптоентузіастів. 

У 2024 році наполеглива робота та встановлення нових партнерств зададуть рівень проєкту. Після низки лістингів перша половина року може бути відносно спокійною, але у другому півріччі мотивація Скорпіонів значно зросте. Удача буде на їхньому боці, адже цей рік чудово підходить для реалізації нових проєктів.

Як діяти інвесторам у цій ситуації?

Рекомендується обережність та емоційна стриманість. Можливості для нових інвестицій можуть з’явитися у жовтні. Також важливо пам’ятати про ще один цінний актив — здоров’я. Існує ризик погіршення самопочуття, тому необхідно приділити увагу чекапу в клініці.

Для всіх крипто-Скорпіонів цей рік краще провести під гаслом: «Я маю прислухатися до ритму криптосвіту».

Для Стрільців 2024 рік — рік плідної роботи та глобальних змін. Початок буде для жвавим — чудове самопочуття, приплив життєвих сил, позитивні фінансові результати. Нові проєкти та колаборації з'являтимуться стрімко, подібно до приготування кави в автоматі. З січня по квітень —  час запаморочливих перемог та спокусливих пропозицій.

З травня бажано пригальмувати, адже на крипто-Стрільців може чекати значний поворот. Необхідно буде скоригувати цілі та переглянути стратегії. Слід уникати поспішних рішень та насолодитися здобутими перемогами. Це універсальна порада на всі часи для Стрільців.

Якщо Стрілець уникне критичних помилок влітку, то осінь стане часом збору врожаю та підрахунку здобутків.

Як приміряти цей прогноз на одну улюблену монету Ілона Маска? 

Дійсно, якщо станеться диво і компанія Blockstream справді запустить супутникові ноди для DOGE, як вона це зробила для Bitcoin, то бичачий ринок для Dogecoin забезпечений. Крім того, у 2024 році очікується запуск Libdogecoin — повного каталогу протоколів для інтеграції DOGE у різні системи та застосунки.

Ціна DOGE 08.01.2024. Джерело: Tradingview Ціна DOGE 08.01.2024. Джерело: Tradingview

Тож рік Зеленого Дракона обіцяє бути надзвичайно продуктивним для запуску нових проєктів, що надає криптоінвесторам відмінний стимул вкладати свої кошти саме у DOGE.

Девізом для Стрільців стане знайома фраза для бігунів: «На старт, увага, вилітаємо до небес».

Замість висновків

Переживши тривалий ведмежий ринок, ком’юніті нарешті може дихати з оптимізмом у 2024 році. Очікувані позитивні зміни, як-от потенційне схвалення Bitcoin ETF Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), сигналізують про переломний момент.

Серед передбачень для кожного знака зодіаку та відповідної криптовалюти одне можна сказати впевнено: волатильність крипторинку триває. Коли одні знаки можуть зіткнутися з проблемами, інші налаштовані на успіх. Завдяки зіркам чи сумнівам інвестори відправляються у чарівну подорож у рік Зеленого Дракона, сподіваючись на плідні починання та приємні результати. Нехай цього року крипторинок відіграє на користь кожного, створюючи захопливий рух подій.

Disclaimer. Інформація у статті заснована на астрології та суб’єктивних міркуваннях про криптовалюти. Гороскоп створений з розважальною метою, тож відповідальність за фінансові рішення, ухвалені на його основі, лежить на читачеві.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
1
Прокоментувати
Leo Scott 10.01.2024, 03:05
Успішний рік мене влаштовує)
Інші матеріали

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Anna Kovalova 5 годин тому

Вартість біткоїна перевищила $57 тис. вперше з кінця 2021 року

Юлія Мирська 6 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 26 лютого 2024 17:00

Як діти працюють в ІТ, стендап-комік вчить протидіяти шахраям, а бізнес змінив ставлення до криптовалюти: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 лютого 2024 16:00

Гранти: безкоштовні гроші чи ще одна форма садомазохізму?

Роман Абрашин 26 лютого 2024 13:00