Шість великих криптобірж зобов'язали розкрити дані про клієнтів

1 грудня 2022 2 хвилин читання

У Великій Британії триває розслідування зламу однієї з криптоплатформ, унаслідок якого хакери викрали $10,7 млн. У межах слідства суд зобов'язав шість найбільших бірж у країні, зокрема Binance і Coinbase, розкрити дані про клієнтів. 

Зокрема, криптобіржі розкриють ідентифікатори KYC ймовірних хакерів, їхні адреси, телефони, місце проживання. Як зазначає Financial Times, особистість позивача та назву біржі, з якої було вкрадено кошти, не розголошують. Компанія виступає в суді під псевдонімом LMN.

Представник LMN Саєд Рахман у суді повідомив, що хакер має 26 омнібус-рахунків, а всіма ними керує одна із бірж, які згадав суд. З його слів, рішення Високого суду Лондона може стати «стоп-сигналом» для хакерів.

«Ця постанова показує, що держструктури готові сприяти компаніям і приватним особам у відстеженні та поверненні вкраденої криптовалюти», — цитує FT представника LMN.

Читайте також: Користувачі криптовалютної біржі Binance з росії почали скаржитися на масові блокування їхніх акаунтів на платформі.

Наразі жоден із майданчиків не прокоментував рішення суду. 

Раніше SPEKA повідомляла, що українська влада призупинила можливу інтеграцію Binance Pay до застосунку «Дія».

Інші матеріали

Хакери розсилають шкідливі листи від імені «Укртелекому»

Руслан Сорока 8 годин тому

Вступаємо до ЄС: цифра, економіка, безпека

Ivan Verstyuk 6 лютого 2023 16:45

Хакери атакували тисячі комп'ютерів у всьому світі програмами-вимагачами

Катерина Колонович 6 лютого 2023 14:55

«З початком повномасштабної війни інтенсивність російських кібератак зросла у 800-1000 разів» — виконавчий директор з ІТ та роздрібного бізнесу Sense Bank

Юлія Даниленко

На Twitter подали до суду за борг у $1,9 млн консалтинговій фірмі

Катерина Колонович 4 лютого 2023 15:46