Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 грудня 2022 3 хвилин читання

Україна продовжує жити у режимі планових та аварійних відключень електроенергії, а ми продовжуємо готувати для вас тижневі підбірки найкращих матеріалів SPEKA, щоб ви могли економити час та заряд пристроїв на їх пошук.

Портативні мобільні батареї за останні кілька місяців стали однією з найпопулярніших категорій ґаджетів. Маркетплейс Prom.ua поділився інформацією про найпопулярніші моделі даних пристроїв, які люди купують на цій платформі.

На форумі «Антикрихкість України: уроки 2022 року» представники уряду України, Німеччини та ЄС обговорювали фінансову підтримку України під час війни. Пропонуємо вашій увазі найголовніші та найцікавіші моменти цієї дискусії.

Ми розпочали серію статей про розвиток стартапу на різних етапах його існування. Сьогодні пропонуємо вашій увазі матеріал підприємців Валерія Красовського та Андрія Лазоренка в якому вони розповідають про те, як шукати партнерів у команду і що це мають бути за люди, як з ними домовлятися і чи варто взагалі шукати партнерів, якщо можна працювати одному. 

Поруч із лінню, бажання сексу є одним із головних рушіїв прогресу. Розповідаємо, як і чому це відбувається і які технологічні інновації з'явилися в тому числі завдяки любителям «полунички».

Цьогорічна Чорна п'ятниця вийшла невиразною через війну, адже людям зараз не до великих покупок. Але тим не менш вона відбулася, а ми пропонуємо вашій увазі перелік найпопулярніших товарів, що українці купували під час цієї акції.

Ілон Маск керує «Твіттером» вже більше місяця. Що за цей час сталося із платформою, які нововведення там з'явилися і що очікувати надалі від цієї соцмережі читайте у нашому матеріалі.

Прийдешня зима буде складною зокрема і для українського бізнесу. Ми спитали кількох CRM-експертів, які спеціалізуються на B2B-сфері, як компаніям готуватися до зими, як організувати внутрішні процеси та мотивувати команду, а також які найкращі способи просування бізнесу у поточній ситуації.

Під час війни фриланс став особливо актуальним для українців, адже багато з них змінили місце проживання всередині країни чи взагалі виїхали за кордон. Розповідаємо, як працюють фрилансери у галузі інформаційних технологій та скільки вони заробляють.

Експорт під час війни є дуже корисним для економіки України. Пропонуємо вам підбірку сервісів, які допоможуть експортерам спростити цю процедуру та трохи спростити собі життя, а роботу зробити ефективнішою.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Getty вимагає заборонити Stable Diffusion в Великій Британії

Максим Красіков 1 годину тому

Розробник OpenAI розповів, що чекати від штучного інтелекту у 2023 та 2024 роках

Максим Красіков 2 години тому

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 9 годин тому

Nintendo припиняє продажі в eShop в росії

Артем Житкевич 22 години тому

Виявили вразливість у прошивці материнських плат Gigabyte

Артем Житкевич 23 години тому