Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Крадіжка року та диджитал-бійка: як Threads увірвався на перше місце світового рейтингу застосунків

Маргарита Мясоєдова
Маргарита Мясоєдова Creative writer
12 липня 2023 3 хвилин читання

6 липня Meta презентували нову соцмережу — Threads, яка одразу спричинила шквал обговорень, суперечностей і мемів у мережі. Його швидко охрестили «вбивцею Twitter», бо новий застосунок зможе повністю замінити цей сервіс. Багато хто навіть назвав це «крадіжкою року». Ілон Маск, обурений такою зухвалою «крадіжкою», викликав Марка Цукерберга на диджитал-бійку. Її, до речі, скасувала мама Маска. 

Що думають користувачі Threads 

Відомі селебриті та компанії одразу підхопили новий тренд. І зазвичай використовували одну з найпростіших мов мережі — меми. Новенький аналог став ідеальною платформою для мемів, адже постити тут швидко і просто. А править цифровим світом той, хто створює класні меми, правда ж? 

Мікро- і наноблогери також не проґавили свій шанс закріпитися у новій мережі. І мільйони звичайних користувачів вирішили не оминати «святкування» і долучилися до Threads. Думки аудиторії, як не дивно, розділилися. 

Частина користувачів вважає застосунок геніальним та навіть без карт таро і магічних маятників пророчить зіркове майбутнє. Решта, навпаки, що на Threads очікує доля ClubHouse: коли ажіотаж мине, він попрямує на поличку «тіні забутих застосунків». 

Але одне для українців можна сказати точно: тут діють такі самі правила, як і в інших застосунках Meta. Тому за щиру правду та надмірну емоційність можна отримати бан акаунта.

То ж у чому секрет Threads? 

Як застосунку вдалося отримати найбільший показник завантажень серед користувачів? Менш ніж за добу Threads став найшвидше завантажуваним застосунком, обійшовши не тільки свого конкурента, а й усі інші застосунки. Раніше корона першості належала ChatGPT. Зараз же Threads знаходиться на першому місці в рейтингу застосунків за версією SimilarWeb. У чому ж  секрет успіху? 

  • По-перше, Threads — це повноцінний застосунок, але працює він на базі Instagram. Тому набирати аудиторію з нуля потреби немає. Вже зареєстровані користувачі Instagram, зацікавлені у новинці, охоче почали тестувати застосунок.
  • По-друге, формат застосунку не новий. Ділитися короткими думками в Twitter подобалося багатьом користувачам, тому і Threads викликав багато цікавості. Хтось хотів просто потестувати застосунок, хтось знайшов у ньому повну заміну попереднього, а хтось хотів знайти баги та мінуси.
  • По-третє, блогери та інфлюенсери отримали ковток свіжого повітря та убійну дозу дофаміну. Адже з’явилася нова платформа для створення цікавого контенту, яка при цьому допоможе покращити охоплення та свою впізнаваність.

То що думаєте, скільки Threads протримається у нашому інформаційному полі? Стане застосунок епохальним чи через тиждень вже можна видаляти? Пишіть у коментарях!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
7
Прокоментувати
Авторка ще забула додати, що Маск запропонував Цукєру мірятися членами ггггг
Юлія Даниленко 12.07.2023, 04:32
Причому буквально
Так-так, було таке :) Не вигадала як етично це позначити у тексті)))
Юлія Даниленко 12.07.2023, 03:58
Той незручний момент, коли з цього тексту дізналася, що саме Мей Маск розборонила Ілона і Цукерберга) Єдина поправка – що їхня срачина та підготовка до двобою почалася все задовго ж до запуску Threads. А от що стосується звинувачень у крадіжці... Чи злизані тредз з твітера – однозначно, а от яка доля там внутрішньої інформації і чи була вона потрібна для побудови платформи – вже питання. Це все ж не адронний колайдер.
Так, звичайно, я не наполягаю на тому, що це саме крадіжка. Я зазначила, що так подейкують у мережі :)
Кіра Іванова 12.07.2023, 03:52
Дивне відчуття читати інста-френдів в стрічці.
На мою думку, якась мутна штука, поки не хочу користуватися.
Інші матеріали

ШІ не заміна людському мозку

Олеся Дерзська 15 годин тому

10 кроків для збереження команди в кризовий час

Bogdan Levchenko 18 годин тому

Як залишатися продуктивними, працюючи віддалено

Анна Геллар 20 годин тому

AI несеться: як ШІ розміновує Україну, ChatGPT в iPhone, усі деталі GPT-4о

Владислав Миронович 22 травня 2024 10:00

Як підготуватись до прямої трансляції: практичні поради та рекомендації

В'ячеслав Юренко 21 травня 2024 14:00