Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Корпоративні плюшки ще ніколи не були такими важливими: шість причин, чому це так

Ронн Тороссян
Ронн Тороссян Засновник нью-йоркської компанії 5W Public Relations
22 серпня 2023 5 хвилин читання

Голою зарплатою сьогодні вже важко залучити у компанію висококваліфікованих фахівців, особливо в ІТ-компаніях. Тому вони пропонують співробітникам і потенційним кандидатам низку додаткових бонусів. Чому сьогодні їх так важливо пропонувати працівникам, пояснює у своїй колонці Ронн Тороссян, американський менеджер зі зв’язків із громадськістю, засновник нью-йоркської компанії 5W Public Relations (5WPR). Пропонуємо вам переклад цього матеріалу.


Корпоративні плюшки мають вирішальне значення для залучення та утримання найкращих талантів, підвищення морального духу та задоволеності працівників, а також для формування позитивної корпоративної культури. На сучасному конкурентному ринку праці компанії мають робити більше, ніж лише пропонувати конкурентоспроможну заробітну плату. Вони повинні ефективно комунікувати про свої додаткові переваги та пільги, щоб виділятися як найкращий роботодавець.

Залучення талантів

Компанії на конкурентному ринку праці мають наймати найкращих кандидатів. При цьому пільги на роботі можуть вигідно вирізняти роботодавця від конкурентів.

Розповівши про це під час наймання, компанія може привабити талановитих фахівців, які шукають щось більше, ніж лише зарплату. Адже кандидати зазвичай обирають компанї із комплексним соціальним пакетом, гнучким робочим графіком, можливостями професійного розвитку та іншими перевагами.

Утримання працівників

Ефективне інформування про переваги та пільги компанії має вирішальне значення також і для утримання співробітників. Коли працівники розуміють цінність цих пропозицій, вони відчувають себе задоволеними й охоче виконують свої обов’язки. 

Це зменшує ймовірність того, що вони підуть шукати іншу роботу. Регулярне інформування про наявні плюшки сприяє підвищенню лояльності та відданості, зниженню рівня плинності кадрів та утриманню цінних талантів.

Моральний дух, задоволення і залучення працівників

Чітке інформування про переваги на робочому місці підвищує моральний дух і задоволеність працівників. Коли вони розуміють, які бонуси надає їм компанія, вони відчувають, що їх цінують і поважають. Це також свідчить про те, що компанія піклується про їхній добробут і визнає їхній внесок.

Усе це підвищує задоволеність роботою, збільшує мотивацію та продуктивність. Регулярне інформування про переваги зміцнює позитивне робоче середовище, де працівники відчувають підтримку і турботу. Програми з охорони здоров’я та оздоровлення, гнучкий графік роботи та фінансові стимули мотивують і підвищують продуктивність. Регулярна комунікація тримає працівників у курсі подій та заохочує до активної участі у корпоративному житті.

Довіра та прозорість

Про всі корпоративні плюшки слід повідомляти відкрито, щоб зміцнити довіру та прозорість. Працівники повинні мати доступ до інформації про свої пільги, зокрема про критерії відповідності, деталі покриття та процес реєстрації, коли вони хочуть скористатися тими чи іншими бонусами. 

Таке інформування зміцнює довіру та демонструє прозорість компанії. Це також запобігає непорозумінню та гарантує, що працівники мають точну й актуальну інформацію про доступні переваги.

Баланс між роботою та особистим життям

Пільги та переваги на робочому місці є важливими для підтримання добробуту працівників та їхнього work-life balance. Такий підхід містить комплексне медичне страхування, гнучкий графік роботи та програми психічного здоров’я. 

Чітке інформування гарантує, що працівники розуміють, як такі переваги сприяють їхньому загальному добробуту. Це допомагає працівникам робити усвідомлений вибір, який покращує їхній баланс між роботою та особистим життям і якість життя.

Позитивна корпоративна культура

Усі вищезазначені моменти формують у компанії позитивну корпоративну культуру. Співробітники відчувають, що їх підтримують і цінують, що своєю чергою створює позитивне робоче середовище. 

Регулярне надання плюшок та своєчасне інформування про них зміцнює цінності компанії та прагнення до задоволеності працівників. А це створює середовище, в якому працівники охоче користуються корпоративними перевагами, активно співпрацюють та роблять свій внесок у загальний успіх бізнесу.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 12 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 12 годин тому

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 17 годин тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 28 листопада 2023 17:30

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00