Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Корпорація Siemens припиняє співпрацю з роскосмосом

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
10 травня 2023 2 хвилин читання

Німецька компанія Siemens розриває контракт із російським державним космічним науково-виробничим центром імені М. В. Хрунічева, що входить до складу роскосмосу. Підприємство втратило технології Siemens для інженерного аналізу. Про це пише UA.News.

Видання пише, що без технологій Siemens підприємство втратило можливість повноцінного виробництва ракет-носіїв «Протон» і «Ангара».

Центр мав цілий спектр імпортного програмного забезпечення, зокрема системи німецької компанії. Без нього робота підприємства неможлива, хоч там і заявляють про нібито «імпортозаміщення» технологіями російського виробництва. Адже через світові санкції росія не має доступу до сучасних, зокрема європейських, продуктів.

Це не перші технології, які Siemens виводить із російського ринку. Ракетно-космічна галузь стала ще однією, яка втратила можливість нормально функціонувати завдяки політиці німецької компанії.

Що зробила Siemens після 24 лютого 2022 року

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни росії проти України у заяві Siemens від 12 травня 2022 року зазначили, що компанія призупинила весь новий бізнес в рф та міжнародні постачання до країни, а також до білорусі. Тоді ж компанія повідомила про вихід з «Уральських локомотивів» (СП з «Сінарою»). Крім того, підрозділ «Сіменс мобільність» теж припинив свою діяльність. Siemens, зокрема, відмовилася і від зобов'язань із технічного обслуговування поїздів Desiro у росії та високошвидкісних Velarо. Вони курсують у рф під назвою «Сапсан» та з'єднують, зокрема, москву та санкт-петербург. Компанія спрогнозувала втрату майже 400 млн євро виручки через вихід із росії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Поступ» розміновує Харківщину за допомогою агродронів — відео

Богдан Камінський 2 жовтня 2023 19:39

рф збільшить воєнний бюджет до $112 млрд в 2024

Кіра Іванова 1 жовтня 2023 14:16

В День захисників та захисниць зупиниться на хвилину

Кіра Іванова 1 жовтня 2023 08:51

Зеленський анонсував створення Альянсу оборонних індустрій — відео

Богдан Камінський 30 вересня 2023 11:45

Міжнародний суд ООН почав розгляд справи щодо вторгнення росії в Україну. Що це означає та якими будуть наслідки

Олександр Тартачний 28 вересня 2023 15:36