Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Більше 45 хвилин не треба: як короткі тренування в hiitworks змінюють тіло й емоції

Спекотне промо
Спекотне промо
28 лютого 2023 3 хвилин читання

«Навантаження тривалістю понад годину виснажує організм, — стверджують у мережі фітнес-студій hiitworks. — Особливо зараз, коли ми відчуваємо постійний стрес через війну, перевантажувати тіло й нерви не на часі». Замість тривалих занять тут пропонують «розумні»: побудовані за таймером, з використанням фітнес-гаджетів і адаптовані під кожного.

Кожна хвилина під контролем

На тренуваннях багато уваги приділяють чіткому таймінгу. Заняття триває 45 хвилин, а етапи вправ і відпочинку прораховані за таймером. Це допомагає зручно планувати час, а також підтримує ментальне здоров'я.

Справа в тому, що наш мозок любить контроль і рутину. Зрозумілий план виявляється корисним для емоційного стану, адже надає відчуття управління своїм життям, навіть коли світ летить шкереберть.

Активація всього тіла

У hiitworks впевнені, що після цілого дня сидіння за ноутбуком і в авто важливо включати в рух усе тіло. Звичних «сидячих тренажерів» тут не знайти. Натомість пропонують аеродинамічний тренажер, петлі TRX і канати, бокси для стрибків, гирі й гантелі для силових вправ, а також ролінг для відновлювального самомасажу.

На заняттях використовують датчики MyZone, що контролюють пульс і додають елемент гейміфікованого змагання На заняттях використовують датчики MyZone, що контролюють пульс і додають елемент гейміфікованого змагання

За рекомендаціями тренерів у щотижневу програму включають різноманітні заняття: силові — для підтримки тонусу м'язів і суглобів, інтервальні — для розвитку витривалості та покращення роботи серцево-судинної системи, відновлювальні — щоб запобігти зайвій крепатурі й стресу.

Безпека понад усе

У невеликих групах займаються по 10-12 учасників, аби тренер мав змогу приділити увагу кожному. Навантаження адаптується індивідуально. На заняттях використовують датчики MyZone, що контролюють пульс і додають елемент гейміфікованого змагання. 

На 3D-тренуваннях — мапи руху допомагають контролювати навантаження з математичною точністю. Система рухів для м'язів і суглобів базується на поєднанні знань з фізики й мануальної терапії, психології й анатомії.

Перед тренуваннями рекомендують пройти вимірювання складу тіла на вагах-аналізаторах і тест рухів за американською методикою Functional Movement Screen. Виміри включені у фітнес-тестування, після якого тренер індивідуально підбирає найбільш безпечні та ефективні заняття. З часом тестування повторюють, щоб об'єктивно моніторити, чи рухають тренування до мети, та коригувати програму. 

В hiitworks радять орієнтуватися і на суб'єктивний показник. Якщо після заняття, ви сповнені енергії й бажання діяти — ви на правильному шляху!

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чим загрожує вашому організму сидяча робота і як зберегти здоровʼя. Сім порад від фітнес-тренерки

Юлія Даниленко 14 березня 2023 13:51

Favbet Foundation анонсує програму безкоштовної IT-освіти для постраждалих від війни дітей

Юлія Даниленко 17 лютого 2023 15:14

Секрети work-life balance: розпорядок дня, футбол, мандарини. QA Engineer в AB Soft Вадим Кісов

Христина Коновалова 11 лютого 2023 11:00

Правила work-life balance: онлайн-списки, головоломки, Ґрета. Leadership Development Program Lead в Intellias Ілона Лесько

Христина Коновалова 4 лютого 2023 11:24

Програма Apple Soccer TV Push змінює традиційні правила реклами під час матчів

Катерина Колонович 1 лютого 2023 09:25