Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Спекотне промо
Спекотне промо
14 грудня 2023 5 хвилин читання

Конкурс стартапів UNICORN вибрав переможців. Які проєкти перемогли

Переможцем конкурсу стартапів UNICORN став проєкт if.team, платформа для управління проєктами з розширеними функціями кост-менеджменту, й отримав приз у розмірі $3000.

UNICORN — це стартап-ініціатива, яку Sigma Software Labs створили спільно з Українським фондом стартапів та SID Venture Partners.

Проєкт допомагає стартапам з України та ЄС досягти нових висот, пропонуючи навчання, менторство та можливість ознайомитися зі світовими практиками побудови бізнесу, а також підтримує їх у презентації проєктів перед інвесторами та бізнесменами.

  • 1-ше місце: if.team, платформа для управління проєктами з розширеними функціями кост-менеджменту. Проєкт отримав приз у розмірі $3000.
  • 2-ге місце: SplineCloud, відкрита вебплатформа для обміну та менеджменту знань у сфері інженерії. Проєкт отримав приз у розмірі $1500.
  • 3-тє місце: Adminix, оптимізує бізнес-операції за допомогою зручної платформи автоматизації, передового штучного інтелекту та безсерверних технологій.  Проєкт отримав приз у розмірі $1000 та додатковий приз від SID Venture Partners $3000.

Підписуйтеся на наші соцмережі

130 команд
приєдналися до конкурсу
30 менторів
провели 50 сесій для стартаперів
$8500
Призовий фонд

UNICORN отримав величезну підтримку від державних інституцій, бізнес-спільноти та ЗМІ. Міністерство цифрової трансформації, Sigma Software University, SET University, Speka.media, Reply.io, Finmap, GeekPay, Startupdepot.lviv.ua, IDealers, Techosystem, Horizon Capital, Flyer One Ventures, ZAS Ventures, YEP Startup Accelerator та інші високопрофільні організації взяли участь у події.

Найцікавіші моменти конкурсу:

  • 50 годин освітнього компонента конкурсу було присвячено менторським сесіям від 30 менторів, які консультували стартапи.
  • Одна з команд зробила півот посеред конкурсу повністю змінивши напрям розвитку після менторських професійних сесій. 
  • Для декількох команд це був перший досвід публічних виступів. 
  • 2 нетворкінгові заходи зібрали понад 150 учасників, де вони обмінялися досвідом та отримали поради від спікерів.
  • Фінал конкурсу пройшов у стінах UNIT.city, де зібралась вся українська стартап спільнота, щоб обрати переможців. 

Загальна сума негрошових призів від партнерів становила понад $10 000. Свої дискаунти стартапам надали партнери конкурсу: Reply.io, Finmap, GeekPay, Стартап Депо, IDealers, Techosystem. 

Фінал конкурсу відбувся під час USF Startup Awards, де учасники  представили свої проєкти перед Юлією Даниленко, головною редакторкою Speka Media, Андрієм Заікіним, засновником та CEO в YEP Startup Accelerator, Діаною Ракус, керівницею освітніх проєктів у ІТ в Міністерстві цифрової трансформації, Дарʼєю Янієвою, інвестиційною директоркою Sigma Software Labs, Галиною Ісаків, SID Ventures Partners, Валерієм Добровольським, керівником програми USAID's Competitive Economy Program (CEP). 

“Окрім інвестування, ми у Labs виділяємо окремий трек щодо розвитку технологічного комьюніті України, адже саме у синергії народжуються настільки потужні проєкти. Оновлений концепт UNICORN — це про потенціал нашої екосистеми, про обʼєднання фаундерів, менторів і інвесторів, про обмін досвідом і розширення нетворку. Окремим досягненням вважаю появу нових українських команд, що стали учасниками сезону 2023, — поєднуючи підприємницький майндсет і технологічний бекграунд, наші фаундери продовжують створювати неймовірні продукти. Маємо амбіційні цілі на наступні сезони — перетворити UNICORN на #1 програму для технологічних стартапів України”
Дарʼя Янієва, інвестиційна директорка Sigma Software Labs
«Перспективна ініціатива UNICORN Startup Contest, до якої ми долучились цього року, стала чудовою можливістю для українських технологічних стартапів провалідувати свої продукти та підтвердити їх потенціал. У рамках конкурсу учасники не лише відвідали лекції від визначних лідерів галузі, але й отримали консультації щодо покращення свого продукту, активно працювали над оптимізацією бізнес-моделі та вдосконаленням унікальності свого рішення. Наступного року ми плануємо не лише продовжити розвиток ініціативи, але й активно працюватимемо над її розширенням»
Павло Карташов, голова Українського фонду стартапів
“UNICORN став чудовою можливістю підсилити українському інноваційну екосистему, особливо на її найбільш ранніх стадіях. Для появи майбутніх юнікорнів потрібно мати можливості провалідувати свою ідею та отримати необхідну підтримку на самому старті. Ми у SID Venture Partners, як найбільш активний інвестор ранніх стадій в Україні, були раді приєднатись до подібної ініціативи. Очікуємо подальшого розвитку проєкту та успіхів від цьогорічних фіналістів”
Дмитро Вартанян, Managing General Partner у SID Venture Partners

UNICORN — це виняткова можливість для стартапів зробити велечезиний крок у своєму розвитку та отримати підтримку, що буде сприяти створенню сильної екосистеми та виведенню українських технологічних інновацій на світовий рівень. Переможці та всі учасники отримують унікальну можливість налагоджувати партнерства, залучати інвестиції та розвивати свої бізнес-ідеї.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як стартапам зареєструватись на Open Data Accelerator з призовим фондом в 5,8 млн грн

Олеся Дерзська 18 липня 2024 19:35

Мінцифри шукає стартапи, що представлятимуть українську екосистему на фестивалі у Фінляндії

Владислав Паливода 16 липня 2024 20:50

Як перевірити ідею IT-стартапу і не вбити на це роки життя і сотні тисяч доларів

Maryna Pavliuk 11 липня 2024 22:42

Mission Possible оголосив набір для стартапів на ранніх стадіях — як взяти участь

Владислав Паливода 11 липня 2024 22:38

Шість українських стартапів перемогли у Health Pre-Acceleration Demo Day

Олеся Дерзська 10 липня 2024 13:26