Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Конгрес США схвалив законопроєкт, який дозволяє Байдену заборонити TikTok

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 березня 2023 2 хвилин читання

Комітет палати представників з іноземних справ Конгресу США проголосував за ухвалення закону, який може призвести до заборони TikTok у Сполучених Штатах. 

Законопроєкт дозволить адміністрації президента США ввести національну заборону на китайську платформу відповідно до Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження (IEEPA). Як повідомляє CNN, автори законопроєкту пропонують накласти санкції на TikTok і компанію ByteDance, до якої належить соцмережа.

Причиною для блокування може стати те, що платформа збирала та свідомо передавала дані користувачів «будь-якій іноземній особі», що співпрацює з китайським урядом.

Санкції проти TikTok також введуть, якщо адміністрація Байдена доведе, що компанії допомагали китайському уряду брати участь у стеженні, хакерстві, цензурі або зборі розвідданих. Окремою можливістю для блокування є втручання у вибори в Сполучених Штатах або в іншій демократичній країні-партнері.

Як зазначає видання, у США побоюються, що уряд Китаю може чинити тиск на TikTok або ByteDance, аби ті передавали особисту інформацію своїх користувачів з США.

«Заборона TikTok у США – це заборона на експорт американської культури та цінностей для понад мільярда людей, які користуються нашим сервісом у всьому світі. Ми розчаровані тим, що цей поспішний законодавчий акт просувається вперед, попри його значний негативний вплив на права свободи слова мільйонів американців, які користуються та люблять TikTok», – заявила речниця TikTok Брук Оберветтер у відповідь на законопроєкт.

Раніше SPEKA розповідала, чому у США хочуть заблокувати TikTok та до чого тут дані й безпека.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У TikTok з'явилася функція пошуку роликів через Google

Артем Житкевич 21 годину тому

TikTok представив спосіб маркування контенту, створеного ШІ

Юлія Мирська 20 вересня 2023 15:34

TikTok поверне персонал в офіси та змусить фіксувати бейджі

Богдан Камінський 19 вересня 2023 16:08

Пакет допомоги від Німеччини, санкції проти ВПК рф та мобільний проїзний в Одесі. Ранкова SPEKA

Артем Житкевич 19 вересня 2023 07:00

TikTok наповнили піратські копії «Барбі» та інших фільмів

Артем Житкевич 18 вересня 2023 22:23