Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Конгрес США схвалив законопроєкт, який дозволяє Байдену заборонити TikTok

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 березня 2023 2 хвилин читання

Комітет палати представників з іноземних справ Конгресу США проголосував за ухвалення закону, який може призвести до заборони TikTok у Сполучених Штатах. 

Законопроєкт дозволить адміністрації президента США ввести національну заборону на китайську платформу відповідно до Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження (IEEPA). Як повідомляє CNN, автори законопроєкту пропонують накласти санкції на TikTok і компанію ByteDance, до якої належить соцмережа.

Причиною для блокування може стати те, що платформа збирала та свідомо передавала дані користувачів «будь-якій іноземній особі», що співпрацює з китайським урядом.

Санкції проти TikTok також введуть, якщо адміністрація Байдена доведе, що компанії допомагали китайському уряду брати участь у стеженні, хакерстві, цензурі або зборі розвідданих. Окремою можливістю для блокування є втручання у вибори в Сполучених Штатах або в іншій демократичній країні-партнері.

Як зазначає видання, у США побоюються, що уряд Китаю може чинити тиск на TikTok або ByteDance, аби ті передавали особисту інформацію своїх користувачів з США.

«Заборона TikTok у США – це заборона на експорт американської культури та цінностей для понад мільярда людей, які користуються нашим сервісом у всьому світі. Ми розчаровані тим, що цей поспішний законодавчий акт просувається вперед, попри його значний негативний вплив на права свободи слова мільйонів американців, які користуються та люблять TikTok», – заявила речниця TikTok Брук Оберветтер у відповідь на законопроєкт.

Раніше SPEKA розповідала, чому у США хочуть заблокувати TikTok та до чого тут дані й безпека.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok запустив новий застосунок для обміну фотографіями Whee

Вікторія Рудзінська 19 червня 2024 07:04

TikTok запускає нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії

Вікторія Рудзінська 17 червня 2024 16:08

PRO наголоси, академічно правильну українську, приказки та сракознавство

Наталя Місюк 14 червня 2024 17:45

TikTok запускає нову серію відео Off the Record для просування музикантів

Вікторія Рудзінська 13 червня 2024 17:55

TikTok Shop додає пошук зображень для зручних покупок

Вікторія Рудзінська 11 червня 2024 21:47