Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Конференція відновлення України: підтримка як ніколи важлива

Річард Бренсон
Річард Бренсон Засновник корпорації Virgin Group
2 липня 2023 5 хвилин читання

21-22 червня у Лондоні відбулася Конференція відновлення України, на якій представники світового бізнесу та політикуму обговорювали питання підтримки України та її повоєнного відновлення. Своїми думками щодо заходу і його цілей у своєму блозі поділився англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group і великий друг України Річард Бренсон. Пропонуємо вам переклад його допису.

Річард Бренсон
Річард Бренсон
засновник корпорації Virgin Group

Я мав честь поділитися кількома словами на Ukraine Recovery Conference, заході, присвяченому підтримці України під час триваючої російської агресії. Цього року захід спрямований на мобілізацію міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації та відновлення України.

Майже 16 місяців тому російські війська розпочали жорстоке вторгнення, яке принесло Україні та її народу жах, кровопролиття та страждання. Дії росії є не лише жорстоким нападом на суверенну державу, яка має намір обрати власний шлях. Вони також є нападом на міжнародний лад, заснований на правилах, який лежить в основі значного прогресу людства після закінчення Другої світової війни.

Я від самого початку виступив на боці України у її боротьбі за суверенітет і самовизначення. Я зробив це, тому що їхня боротьба також є нашою. Альтернативою вільній і демократичній Україні є все більш неліберальний і замкнутий світ. Світ без справедливості, рівності чи верховенства права. Світ, позбавлений загальної порядності та людяності. Я впевнений, що ви погоджуєтеся, що це абсолютна антитеза світу, у якому будь-хто з нас хотів би жити.

За останні 12 місяців я мав честь двічі відвідати Україну, зустрівшись не лише з президентом Зеленським, а й з незліченною кількістю відважних українців. Багато хто розповідав жахливі та зворушливі історії про спустошення, страждання та втрати. Я дуже багато дізнався про мужність і стійкість українців, а також про незламність духу, що лежить в основі їхньої боротьби за виживання.

Я маю більше, ніж будь-коли, надії, що цей бій можна виграти. Нам потрібно буде побачити, що принесуть наступні тижні та місяці, але постійна підтримка союзників України має значення. Я сподіваюся, що ця підтримка залишатиметься непохитною, доки останні російські війська не покинуть суверенну територію України — від Донбасу до Криму.

Сьогодні я дякую всім, хто приїхав до Лондона, щоб обговорити, як може виглядати відновлення України. Але що ще важливіше, 44 мільйони українців, чверть із яких зараз є біженцями або внутрішньо переміщеними особами, з нетерпінням чекають результатів цієї конференції. Їхні надії та прагнення справді не відрізняються від тих, які дорогі більшості з нас: жити в мирі, вільно від репресій, бачити сім’ї, друзів і громади які процвітають, можливо, навіть почати бізнес. За кожною цифрою та статистикою стоїть людство. І ми ніколи не повинні забувати, що саме для цього ми тут.

Бізнес буде займати центральне місце в цих зусиллях. Для початку ми повинні продовжувати виступати за Україну і проти агресора. Мене надихає те, що стільки бізнес-лідерів зробили крок вперед і зробили це. Я відчув велику честь, коли президент Зеленський попросив мене стати послом його ініціативи United24 і я зроблю все можливе, щоб бути голосом України та її чудових людей.

На жаль, існує неприйнятно велика кількість компаній, які продовжують вести справи в росії та з росією, вносячи значний внесок у військовий бюджет Путіна. Потрібно посилити санкції, закрити лазівки, покарати за порушення. Я дуже сподіваюся, що уряди вирішать ці питання. Без миру не буде відновлення. І щоб Україна здобула мир, бізнес не має стояти на заваді.

Багато з нас, хто підтримує Україну, вітають ініціативу уряду Великої Британії започаткувати “Бізнес-угоду для України”. І я пишаюся тим, що Virgin Group є однією з перших компаній, які підписали цю угоду. Україні потрібна стійка колективна відданість усіх секторів, щоб допомогти відновити свою інфраструктуру та зруйновані міста, а також поставити свою економіку на ноги.

За оцінками Світового банку, відновлення України потребуватиме щонайменше $400 млрд протягом наступних 10 років. Дехто може назвати це вартістю відновлення інфраструктури. Я хотів би думати про це як про розумну інвестицію у майбутнє України, яка сприятиме інноваціям і зростанню під проводом талановитих українських підприємців. Багато з нас готові зробити свій внесок: я закликаю вас усіх зробити свій і створити сприятливе середовище, щоб Україна могла відновити свою економіку. Процвітаюча Україна є нашою найкращою надією на мир і стабільність у регіоні та за його межами. І ваша підтримка та ваші зобов’язання змінять усе.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 15 годин тому

«Цифровізація — це національна ідея України»: найважливіше з форуму StrategEast Digital for Freedom

Владислав Миронович 18 годин тому

На Україну очікують більш складні кібератаки у 2024 році — CERT-UA

Юлія Мирська 19 годин тому

Як створити дорожню мапу для продукту

Владислав Миронович 6 грудня 2023 17:40

Трейдинг криптовалют: з чого почати?

Павло Осадчук 6 грудня 2023 16:10