Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанії Lenovo та Anaconda будут спільно працювати над штучним інтелектом

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
23 лютого 2024 3 хвилин читання

Компанія Lenovo оголосила про угоду з Anaconda Inc. Компанії будут спільно розробляти штучний інтелект.

Про це повідомляє пресслужба Lenovo.

Партнерство Lenovo та Anaconda дозволить аналітикам даних створювати й розгортати ШІ-рішення з першокласним апаратним забезпеченням і підтримкою ПЗ ШІ корпоративного рівня у межах більш керованої інвестиційної програми. Робочі станції Lenovo, створені на базі процесорів Intel та професійних графічних процесорів NVIDIA останніх поколінь, дозволять точно налаштувати великі мовні моделі, а Anaconda Navigator забезпечить компаніям можливість використовувати відкрите ПЗ та ШІ за допомогою покращених механізмів безпеки, масштабування та керування.

Робочі станції Lenovo доповнюють хмарні рішення для ШІ, об’єднують їх із локальними ресурсами та допомагають аналітикам бути гнучкими й продуктивними. Асортимент робочих станцій Lenovo охоплює висококонфігуровані системи, призначені для будь-якого робочого процесу ШІ, незалежно від галузі або вертикалі, розміру і цінового діапазону — усі вони створені для гнучкого й економічно ефективного розвитку ШІ в майбутньому.

Також робочі станції Lenovo з Anaconda Navigator пропонують захищене середовище для вирішення найскладніших завдань з розроблення та розгортання рішень ШІ: мобільні робочі станції з одним центральним та графічним процесором призначені для введення, збирання та підготовки даних, а найпотужніші конфігурації з двома центральними й чотирма графічними процесорами впораються з найскладнішими робочими процесами у галузі ШІ.

Завдяки стабільному лідерству Lenovo у виробництві робочих станцій та прогресивності Anaconda у надійній підтримці ПЗ з відкритим кодом це партнерство ідеальне. Ми раді активізувати його, щоб допомогти аналітикам даних розширити можливості ШІ за допомогою нашого портфоліо робочих станцій преміумкласу та високоякісних пакетів і репозиторіїв Anaconda з відкритим вихідним кодом. 
Роб Херман (Rob Herman), віцепрезидент та генеральний директор Workstation and Client AI Group, Lenovo

Anaconda Navigator доступний до завантаження для використання на робочих станціях Lenovo поточного та майбутнього поколінь.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому алгоритм Google бореться з ШІ-контентом та як йому сподобатись

Ігор Воловий 11 квітня 2024 13:30

AI несеться: оупенсорс-революція, музичний ChatGPT, українські ШІ-дрони

Кирило Чеботарьов 8 квітня 2024 18:45

Максимальна віддача: чітке бізнес-обґрунтування для інвестицій у Copilot for Microsoft 365

Анна Старкова 8 квітня 2024 10:00

Spotify запускає плейлисти за текстовими підказками на основі штучного інтелекту

Олена Черкасець 8 квітня 2024 09:05

Китай за допомогою ШІ може зірвати вибори у США, Південній Кореї та Індії

Олена Черкасець 5 квітня 2024 13:42