Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Американська ІТ-компанія з українським корінням P2H відкрила новий офіс у Вінниці

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
8 серпня 2022 3 хвилин читання

Американська ІТ-компанія з українським корінням P2H відкрила новий офіс у Вінниці. За останні місяці це вже другий розробницький центр, який запрацював на території  України.

Відкриття офісу обумовило те, що саме у Вінниці зібралось активне ком'юніті співробітників компанії, яке і стало ініціатором відкриття представництва. Уже підготовлені робочі місця для 10 колег, що планують регулярно відвідувати офіс. За потреби кількість робочих місць можуть збільшити.

До створення робочого простору долучилися самі фахівці. Офіс розташований у середмісті та має кілька зон: опенспейс з робочими місцями, кімнату для переговорів, зону для відпочинку та кухню.

 «Через військові дії в Україні більшість наших фахівців розкидані по різних містах і навіть країнах, однак ми прагнемо зберегти внутрішню культуру P2H, яку ми створювали роками у нашому найбільшому офісі у Харкові. Тож якщо у певному місті збираються хоча б 5-10 людей, що прагнуть працювати разом, ми допомагаємо відкрити офіс. Наші офіси працюють у форматі коворкінгів, тому їхні двері відчинені для всіх колег, які тимчасово або регулярно перебувають у цих містах. Для зручності спеціалістів ми компенсуємо вартість оренди місць у коворкінгах у містах, де немає наших офісів», — розповів Дмитро Мащенко, Main Delivery Director у P2H.

До цього компанія P2H відкрила ще один офіс у Львові, де зараз працюють більшість колег, що переїхали з Харкова. Офіс P2H у Львові розрахований на 30 співробітників, які регулярно відвідують робочий простір.

Серед планів компанії — розширення мережі своїх представництв в інших країнах. Зокрема, на розгляді офіси у Португалії, Польщі та інших європейських країнах, куди перемістилася частина співробітників компанії через військові дії в Україні.

Також найближчим часом компанія планує відкрити офіс у Саудівській Аравії, де розташований один із найбільших партнерів P2H.

Нагадаємо, найбільша в Україні IT-компанія EPAM відкрила нову філію в Ужгороді на вулиці Баб'яка. Вона поєднує коворкінг, де можуть одночасно працювати понад 50 людей, а також шелтер на 40 місць для співробітників ЕРАМ та їхніх сімей, що були вимушені залишити свої домівки через бойові дії. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Між Сходом і Заходом, між лендингами і державними платформами. Історія та цінності ІТ-компанії P2H

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 11:45

Apple проти дистанційної роботи: компанія планує повернути працівників до офісів

Євген Муджирі 18 серпня 2022 09:14

ЕРАМ відкриває офіс у Рівному

Юлія Даниленко 7 лютого 2022 11:05