Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія DEEP планує поселити людей на дні океану в 2027 році: як виглядатиме підводне житло

Юлія Мирська
Юлія Мирська
19 вересня 2023 2 хвилин читання

Британська інженерна компанія DEEP заявила, що планує поселити людей на дні океану в 2027 році та представила макети модульного житла, яке дозволить проживати під водою на глибині до 200 метрів протягом 28 днів, повідомляє IFLScience. 

Ідея компанії полягає в створенні підводної станції Sentinel, яка буде мати житлові приміщення, зони загального користування та дослідницькі лабораторії для науковців, що вивчають підводний світ.

Фото підводної станції Sentinel
Фото підводної станції Sentinel
Фото підводної станції Sentinel
Фото підводної станції Sentinel

DEEP зазначає, що станція буде працювати за рахунок відновлювальної енергії та матиме супутниковий зв'язок завдяки буям. Також компанія розробляє великомасштабний біореактор, який зможе переробляти всі відходи без необхідності постійно спорожняти резервуари.

Компанія розраховує на 20-річний термін експлуатації установок Sentinel та можливість їх переміщення в різні частини світу.

Крім того, DEEP планує перетворити затоплений кар'єр у Великій Британії, раніше відомий як Національний центр дайвінгу та активного відпочинку, на водний об'єкт завдовжки 600 метрів та глибиною 80 метрів для проведення тренувань, тестів та досліджень.

“Ми вже спілкуємося з потенційними міжнародними партнерами та іншими особами, які мають довгостроковий погляд на потреби планети і визнають, що переваги для людства у збереженні та управлінні океанами зараз занадто великі, щоб їх ігнорувати«
Шон Волперт, президент DEEP у Північній та Південній Америці.
0
Прокоментувати